image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Vizesi İngilizce Şartı Nasıl Sağlanır?

Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları için başvuru sahiplerinin sağlaması gereken şartlar içinde İngilizce şartı yer almamaktadır.

İngiltere’de iş kurmak üzere Ankara Anlaşması Vizesi başvurusu yapacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının sağlaması gereken şartlar içerisinde İngilizce şartı bulunmamaktadır. Yalnızca başvuru sahibinin İngiltere’de yaşamını sürdürebilecek ve bir başka kişiye ihtiyaç duymaksızın müşterileriyle iletişim kurabilecek ve yaptığı işi reel anlamda yapmasına yetecek seviyede İngilizce bildiğini gösterebilmesi gerekir.

Ankara Antlaşması Vizesi başvurusu yapacak olan kişilerin sağlamaları gereken İngilizce şartını sağlayıp sağlamadıkları hizmet sunacakları hedef kitleye de bağlıdır. Örneğin; başvuru sahibi İngiltere’de Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının yaygın olduğu bir yerde iş kuracak ve çoğunlukla bu kitleye hizmet sunacaksa çok iyi seviyede İngilizce bilmesi gerekmez. Ancak eğer ki kişinin iş alanı iyi seviyede İngilizce bilmenin önemli olduğu bir alansa ve kişinin hedef kitlesi yalnızca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları değilse başvuru sahibinin iyi seviyede İngilizce bilmesi gerekecektir.

İngiltere’de iş kurmak üzere bu İngiltere vizesine başvuru yapacak olan başvuru sahipleri bu şartlarla birlikte hangi şartları sağlamaları gerektiğine dair bilgi almak ve Ankara Anlaşması Vizesi başvurularını gerçekleştirmek üzere CSS & Co Legal Services ile irtibata geçebilirler.

Ankara Antlaşması Vizesi’ne yapılan başvurular, oldukça karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Vize reddi almak ise başvuru sahiplerinin hem maddi kayba uğramasına hem de gelecek vize başvurularının değerlendirmesinde olumsuz bir geçmişe sahip olunmasına yol açacaktır. Dolayısıyla bu başvurularda CSS Legal uzmanlarından vize danışmanlığı almak diğer vize başvurularına göre çok daha yararlı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 6267 defa görüntülendi

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi (İş Kurma Vizesi) Sıkça Sorulan Soruları