image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Vizesi Başvurularında Mülakat Var Mıdır?

Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları için başvuru sahiplerinin mülakata çağrılması şartı olmamasına karşın gerekli görülen durumlarda kişiler mülakata çağrılabilmektedir.

Ankara Anlaşması Vizesi başvurularında başvuru sahibinin mülakata çağrılması şartı olmamasına karşın gerekli görülmesi durumunda kişiye mülakat talebi yapılabilir. Başvuru sahibine yapılan görüşme talebi, Türkiye’de İngiltere Konsolosluğu, İngiltere’de Home Office (İngiltere İçişleri Bakanlığı) tarafından yapılmaktadır. Bu görüşme daha çok başvuru sahibinin yapacağını söylediği işi gerçekten yapıp yapmayacağından emin olunması, açıklığa kavuşturmak istedikleri bir husus varsa bunun net olarak anlaşılması adına talep edilebilmektedir.

Bu konuda bilinmesi gereken hususlardan bir diğeri; ilk kez Ankara Antlaşması Vizesi başvurusu yapanların yanında daha önceden birçok kez İngiltere vizesi almış başvuru sahiplerinin de görüşmeye çağrılabileceğidir. Görüşme sırasında, başvuru sahibinden asıl öğrenilmek istenen şey kişinin İngiltere’ye gitme amacının başvurduğu vize türüyle örtüşüp örtüşmediğidir.

Ankara Anlaşması Vizesi başvurusunu firmamız uzman ve tecrübeli kadrosu ile yapan kişilere CSS Legal uzmanları karşılaşabilecekleri sorulara ve niteliklerine dair profesyonel destek vermektedir. Başvuru sahibi mülakata çağrılırsa uzmanlarımız sorulması muhtemel sorulara dair bilgilendirme yapıp bu soruların amaçlarının ne olabileceğine dair bir fikir sahibi olabilmeleri için profesyonel destek ve danışmanlık sağlamaktadır.

Başvuru sahiplerinin görüşmesini gerçekleştiren kişi genellikle ana dili İngilizce olan bir göçmenlik görevlisidir. Bu görevlilerin yanında Türkçe konuşan bir tercüman da bulundurulur.

Ankara Antlaşması Vizesi başvurularının oldukça karmaşık olduğu ve olumlu sonuç almanın en zor vize başvuruları olduğu herkesçe bilinmektedir. Ayrıca başvuru yapacak kişiler bilmelidir ki bu vize başvuruları oldukça karmaşıktır. Bunun yanında başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada vize reddi verebilmektedir. Vize reddi de pek çok zarara yol açmaktadır. Bu nedenle başvuru sahipleri daha en başından başvurularını CSS & Co Legal Services danışmanlarıyla gerçekleştirerek pek çok zarardan kendilerini koruyabilirler.  

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 3493 defa görüntülendi

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi (İş Kurma Vizesi) Sıkça Sorulan Soruları