CSS & Co Legal Services
CSS & Co Legal Services
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

ANKARA ANTLAŞMASI VİZESİ

Ankara Antlaşması, Ankara Antlaşması Vizesi, Ankara Anlaşması olan ülkeler, Ankara Anlaşması başvuru, Ankara Anlaşması Vizesi şartları, Ankara Anlaşması gerekli evraklar & belgeleri, Ankara Antlaşması 3 Yıllık Vize, Ankara Antlaşması Öğrenci Vizesi, Ankara Antlaşması Çalışma Vizesi, Ankara Antlaşması Aile Birleşimi Vizesi, Ankara Anlaşması Evlilik Vizesi, Ankara Anlaşması referans mektubu, Ankara Anlaşması iş planı, Ankara Anlaşması vize & başvuru ücreti, Ankara Antlaşması danışmanlık ücreti, Ankara Antlaşması red nedenleri, Ankara Anlaşması red itirazı, Ankara Anlaşması uzatma başvuruları vb. Ankara Antlaşmasına dair her konuda detaylı bilgi almak için web sitemizi inceleyebileceğiniz gibi iletişim bilgilerimiz aracılığıyla uzmanlarımızla iletişime de geçebilirsiniz.

Ankara Antlaşması Vizesi, Birleşik Krallık’ta iş kurmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının başvuru yapabileceği, oldukça avantajlı İngiltere vizesi başvurularından biridir. 18 yaşından büyük olan ve işini yapabilecek düzeyde sermaye, eğitim, tecrübe, İngilizce vb. şartlara sahip olduğunu başvurusunda gösteren başvuru sahipleri bu vize başvurularından olumlu sonuç alabilmektedir.  

ankara antlaşması, ankara antlaşması vizesi, ankara antlaşması ingiltere 2018, ankara antlaşması brexit, ankara anlaşması olan ülkeler

Ankara Antlaşması İngiltere 2018

Ankara Antlaşması İngiltere 2018 yılında birtakım değişikliklere uğramıştır. Ankara Antlaşması içerisinde yer alan stand-still yani kuralların değiştirilemeyeceği ilkesine karşın bu antlaşmaya dayalı olarak alınan başvurular da Brexit sürecinden etkilenmiştir.

Ankara Antlaşması Brexit

Ankara Antlaşması Brexit sonrası değişikliğe uğramış olup Haziran 2018’de İngiltere göçmenlik kanun ve yönetmeliklerinde değişiklik yapıldığına dair açıklama yapılmıştır. Bu değişikliklere göre Ankara Antlaşması kapsamında sürekli oturum başvurusu yapma süresi 4 yıldan 5 yıla çıkarılmıştır. Esas göçmen olan kişinin bağımlısı olan eş, İngiltere’de kaldığı süreye bakılmaksızın esas göçmenle birlikte sürekli oturum izni başvurusu yapabiliyordu. Değişiklik sonrası, bağımlı eşlerin de İngiltere’de 5 yılı tamamlaması şartı getirilmiştir. 21 yaşın üzerindeki bağımlı çocuklar için ise böyle bir şart bulunmamaktadır. Çocuklar esas göçmen ne zaman sürekli oturum başvurusu yapıyorsa onunla birlikte başvuru yapabilecektir. 2018 değişiklikleriyle ilgili detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçerek en güncel bilgiler ışığında Ankara Antlaşması Vizesi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara Anlaşması Olan Ülkeler

Ankara Antlaşması olan ülkeler, bu kapsamda başvuru yapmak isteyen kişilerce merak edilmekte ve danışmanlarımıza sıkça sorulmaktadır. Tüm Avrupa Birliği ülkelerini kapsayan Ankara Antlaşması aslında tüm AB ülkelerinde yapılabilmektedir. Ancak anlaşmanın imzalandığı yıl yani 1963 yılında geçerli olan kanunlar gereğince bir tek İngiltere’de avantajlı bir şekilde iş kurabilmek mümkündür. Bir de bazı AB ülkelerinin iç hukuk sistemlerinde bu anlaşma için birtakım engeller bulunmaktadır.

Ankara Antlaşması Vizesi Türleri

Ankara Antlaşması Vizesi (İş Kurma)

Ankara Antlaşması Vizesi (İş Kurma), İngiltere’ye iş kurmak amacıyla gidecek olan ve yalnızca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının başvuru yapabildiği bir İngiltere vizesi kategorisidir. Bu vize diğer çalışma vizesi kategorilerinden çok daha esnek şartları olması dolayısıyla daha çok tercih edilmektedir. Ancak esnek şartlar da daha ikna edici bir dosya hazırlığı gerektirmektedir. Bu nedenle de İngiltere vize ve göçmenlik hukuku alanında uzman bir firmayla başvuru yapmak vize reddi alma ihtimalini düşürmektedir. Vize başvurusunu profesyonel destek alarak gerçekleştirmek isteyen kişiler CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

Ankara Antlaşması Çalışma Vizesi

Ankara Antlaşması Çalışma Vizesi, İngiltere’de en az 1 yıl çalışmış olan kişilerin başvuru yapabileceği Ankara Antlaşması kapsamındaki İngiltere vizesi başvurusudur. Bu vize ile iş kurulamayıp yalnızca bir işverene, işyerine bağlı çalışan olarak çalışılabilmektedir.

 ankara anlaşması vizesi şartları, ankara anlaşması gerekli evraklar & belgeleri, ankara antlaşması 3 yıllık vize, ankara antlaşması öğrenci vizesi

Ankara Antlaşması Bağımlı Vizesi

Ankara Antlaşması Bağımlı Vizesi, İngiltere’ye Ankara Antlaşması Vizesi sahibinin bağımlısı olarak gelmek isteyen eş/partnerlerin ve 21 yaşından küçük çocukların Birleşik Krallık’a giderek esas göçmen olan Ankara Antlaşması başvuru sahibinin yanına yerleşebilmeleri için öngörülmüş bir kategoridir.  Ankara Antlaşması Vizesi ile kendi işini kuranların da Ankara Antlaşması Çalışma Vizesi ile bir işverene bağlı olarak çalışanların da eş/partner ve 21 yaşından küçük çocukları bu kapsamda başvuru yapabilmektedir.

Ankara Antlaşması 3 Yıllık Vize

Ankara Antlaşması 3 yıllık vize, ilk başvuru sonrası değil İngiltere’de 1 yıl bu kapsamda bulunduktan sonra alınabilmektedir. Ankara Antlaşması ilk başvuru sonrası 1 yıllık vize alınabilmektedir. Bu 1 yılın sonunda ise 3 yıla kadar Ankara Antlaşması Uzatma Başvurusu yapılabilir. Ancak herkese 3 yıl süreli vize verilmeyebilir. Başvuru sahibinin şartları ne oranda sağladığına bakılarak 1 yıl, 2 yıl gibi sürelerle de vize verilebilir. Bu durumda verilen süre bitince yeniden uzatma başvurusu yapılması gerekmektedir.

Ankara Antlaşması Öğrenci Vizesi

Ankara Antlaşması Öğrenci Vizesi diye bir kategori İngiltere vize ve göçmenlik kanunlarında bulunmamaktadır. Ancak öğrenci vizesi türlerinden biri ile İngiltere’de bulunuluyorsa Ankara Antlaşması kapsamına geçilebilir. Örneğin; Tier 4 İngiltere Öğrenci Vizesi ile 1 yıl yüksek lisans yapmış ve çalışmış bir öğrenci Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi başvuru yaparak İngiltere’de kalmaya devam edebilir. Bunun yanı sıra iş kurmak gibi bir fikri varsa Ankara Antlaşması Vizesi (İş Kurma) de bu öğrenci için iyi bir seçenek olabilir. Bunlardan hangisinin kendi şartlarına daha uygun olduğunu öğrenmek isteyen öğrenciler CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan biriyle görüşerek kendileri için en iyi seçeneği öğrenebilir ve başvurularını uzmanlarımızdan profesyonel destek alarak gerçekleştirebilir. 

Ankara Antlaşması Aile Birleşimi Vizesi

Ankara Antlaşması Aile Birleşimi Vizesi de denilebilecek Ankara Antlaşması Bağımlı Vizesine Ankara Antlaşması kapsamında başvuru yapan esas göçmenin eşi veya en az 2 yıl beraber yaşadığı partneri ile çocukları başvuru yapabilmektedir.

ankara antlaşması çalışma vizesi, ankara antlaşması aile birleşimi, ankara anlaşması evlilik vizesi, ankara anlaşması referans mektubu, ankara anlaşması iş planı, ankara anlaşması iş planı örneği

Ankara Anlaşması Evlilik Vizesi

Ankara Anlaşması Evlilik Vizesi adlı bir kategori bulunmamakta olup Ankara Anlaşması Bağımlı Vizesi bulunmaktadır. Ankara Antlaşması kapsamında esas göçmen olan başvuru sahibinin bağımlı eş ve 21 yaşın altındaki çocukları da bu kapsamda İngiltere’ye gelebilmektedir. Aile üyelerini de beraberinde ya da sonradan İngiltere’ye getirmek isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçerek detaylı bilgi ve danışmanlık alabilir.

Ankara Antlaşması Vizesi Başvuru Süreci

Ankara Anlaşması Başvuru

Ankara Anlaşması başvuru aşamaları, temelde 4 evreden oluşuyor diyebiliriz; Ankara Antlaşması ilk başvuru, Ankara Antlaşması uzatma başvurusu, sürekli oturum başvurusu ve İngiltere vatandaşlığı başvurusu. Ankara Antlaşması ilk başvuru sonrası başvuru sahibine 1 yıllık İngiltere vizesi verilmektedir. Bu sürede işi kuran ve kazanç elde ederek sürdürebilen başvuru sahipleri Ankara Antlaşması uzatma başvurusu sonrası 3 yıla kadar uzatma alabilirler. İngiltere’de uzatmalarla birlikte toplamda 5 yılı tamamlayan kişiler sürekli oturum başvurusu, sürekli oturum izni alındıktan sonra ise İngiltere vatandaşlığı başvurusu yapabilirler.  

Ankara Anlaşması Vizesi Şartları

Ankara Anlaşması Vizesi başvurusu için başvuru sahiplerinin sağlaması gereken başvuru şartları bulunmaktadır. Bu İngiltere vizesi ile İngiltere’de iş kuracak olan başvuru sahiplerinin işlerini kurabilecekleri ölçüde başvuru şartlarını sağlayabildiklerini başvuru dosyalarında ikna edici bir şekilde gösterebilmeleri gerekir.

Ankara Antlaşması Vizesine başvuru yapabilmek için her şeyden önce başvuru sahiplerinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları ve 18 yaşın üstünde olmaları gerekmektedir. Bir diğer şart, İngiltere’de yapılacak işin serbest meslek niteliğinde bir iş olmasıdır. Bunun yanı sıra başvuru sahibinin başvurusunda kuracağını belirttiği işi kurabilecek ve devam ettirebilecek ölçüde mesleki yeterliliğinin olduğunu da gösterebilmesi gerekir. Ankara Anlaşması Vizesi başvurularında bir diğer önemli şart ise başvuru sahibinin işini kurabilecek ve işinden kar elde edene dek İngiltere’deki masraflarını karşılayabileceği miktarda bir sermaye gösterebilmesidir. Bu kapsamda yapılan başvurularda başvuru sahibinin İngiltere’de yaşamını sürdürebilecek ve müşterileriyle bir başka kişiye ihtiyaç duymaksızın iletişim kurabilecek ölçüde İngilizce dil şartını sağlaması ise yeterli olmaktadır.

 ankara anlaşması parmak izi, ankara anlaşması polis kaydı, ankara anlaşması vize & başvuru ücreti, ankara antlaşması danışmanlık ücreti, ankara anlaşması red alanlar, ankara antlaşması red nedenleri

Ankara Anlaşması Gerekli Evraklar & Belgeler

Ankara Anlaşması Referans Mektubu

Ankara Anlaşması kapsamında yapılacak olan İngiltere vizesi başvurularında Ankara Anlaşması referans mektubu da başvuru dosyasını destekleyici olabileceği için eklenmesi yararlı olacaktır. Başvuru sahibinin işini yapabilecek düzeyde eğitime ve/veya tecrübeye sahip olduğunu gösterebilmek için referans mektupları yarar sağlayacaktır.

Ankara Anlaşması İş Planı

Ankara Anlaşması iş planı, kişiye ve işine özel hazırlanması gereken ve Ankara Antlaşması Vizesi başvurusunda mutlaka bulunması gereken bir belgedir. İyi hazırlanmış, tutarlı, ikna edici bir iş planı ile başvuru yapmak olumlu sonuç alabilmek için Ankara Antlaşması kapsamında yapılan başvurularda çok önem arz eder.

Ankara Anlaşması İş Planı Örneği

Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları için Ankara Anlaşması iş planı örneği bulunarak bir iş planı hazırlanıp başvuruya konulması büyük ihtimalle başvurunun reddedilmesi ile sonuçlanacaktır. Bu başvurularda firmamız iş planı hazırlığı konusunda da tüm işlemleri başvuru sahibi için yapmaktadır. İş planı ve başvuru dosyası hazırlığı ile ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık için CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.  

Ankara Anlaşması Parmak İzi

Ankara Anlaşması parmak izi, İngiltere Vize Başvuru Merkezindeki randevuda fotoğrafla birlikte alınmaktadır. Parmak izi ve fotoğraftan oluşan biyometrik bilgiler verilmedikçe geçerli bir İngiltere vizesi başvurusu yapılamayacaktır.

ankara anlaşması vize & başvuru ücreti, ankara antlaşması danışmanlık ücreti, ankara anlaşması red alanlar, ankara antlaşması red nedenleri, ankara antlaşması red davaları

Ankara Anlaşması Vize & Başvuru Ücreti

Ankara Anlaşması vize & başvuru ücreti hakkında bilgi almak isteyen başvuru sahipleri firmamızla iletişime geçebilirler. Vize ücretleri, sürekli olarak kura bağlı artış ve azalışlar gösterdiği için en sağlıklı bilgi uzmanlarımızdan alınabilecektir.

Ankara Antlaşması Danışmanlık Ücreti

Ankara Antlaşması danışmanlık ücreti, başvuru yapılacak vize türüne göre değişmektedir. Danışmanlık ücreti ve vize ücretleriyle ilgili bilgi almak üzere CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.   

Ankara Antlaşması Reddi

Ankara Antlaşması reddi alan başvuru sahipleri, bu reddi ve sonuçlarını kaldırarak olumlu sonuç almak istiyorlarsa mutlaka itiraz başvurusu yapmalıdır. Bu başvuru türü kapsamında da başvuru sahiplerinin yapabilecekleri 2 tür itiraz başvurusu bulunmaktadır. Ankara Antlaşması reddi alan başvuru sahipleri idari itiraz (administrative review) veya itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu (reconsideration applications) yaparak aldıkları redde itiraz edebilmektedir. Bu başvurulardan hangisinin kendi durumu için en uygunu olduğunu belirlemek ve başvurusunu İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte yaparak olumsuz sonucu olumluya çevirme ihtimalini arttırmak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

Ankara Anlaşması Red Alanlar

Ankara Anlaşması red alanlar, CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçerek itiraz kapsamlı başvurulardan hangisini yapabileceklerine dair detaylı bilgi alabilirler. Ankara Antlaşması Vizesi başvurusu olumsuz sonuçlandığında idari itiraz ya da itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu yapılabilir. Eskiden itiraz davası hakkı bulunurken bu değiştirilerek idari itiraz yapılabileceği bildirilmiştir. Ankara Anlaşması red alanlar, CSS Legal uzmanlarından kendi durumlarına göre hangi itiraz başvurusunun daha iyi olacağı konusunda bilgi ve danışmanlık alabilirler. Bu sayede olumsuz sonucu olumluya çevirebilmeleri de mümkün olacaktır.  

Ankara Antlaşması Red Nedenleri

Ankara Antlaşması red nedenleri olarak birçok neden bulunmaktadır. İkna edici, yeterli, tutarlı başvuru dosyası sunulamaması, belgelerde eksiklik olması, İngiltere’ye gidiş amacının iş kurmak dışında başka bir neden olduğunun düşünülmesi, Ankara Antlaşması Vizesi şartlarından birinin (sermaye, dil, eğitim vb.) İngiltere’de iş kurmak için yeterli bulunmaması gibi birçok Ankara Antlaşması red nedenleri bulunur.

 ankara anlaşması iş planı, ankara anlaşması iş planı örneği, ankara anlaşması parmak izi, ankara anlaşması polis kaydı, ankara anlaşması vize & başvuru ücreti

Ankara Antlaşması Red Davaları

Ankara Antlaşması red davaları eskiden açılabilmesine karşın değişiklik sonrasında yapılamamaktadır. Onun yerine idari itiraz başvuruları getirilmiştir. Ret kararının vize memurunun hatasından kaynaklandığı durumlarda farklı bir vize memurunun inceleme yapması talebini içeren itiraz türü idari itirazdır. Bunun dışında itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu da yapılabilir. Hangi başvurunun kişinin durumuna daha uygun olacağının belirlenmesini uzmanlarımız kişinin durumuna göre belirleyecektir. Bilgi ve danışmanlık için CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla telefonla arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek irtibata geçebilirsiniz.

Ankara Anlaşması Red İtirazı

Ankara Anlaşması red itirazı yapmak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarıyla telefon ederek ya da İngiltere ve Türkiye’deki ofislerimizden birini ziyaret ederek seçeneklerine dair detaylı bilgi alabilirler. Ankara Anlaşması red itirazı için başvuru sahiplerinin idari itiraz ve itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu olmak üzere 2 adet seçeneği bulunmaktadır. 

Ankara Antlaşması İlk Başvuru

Ankara Antlaşması ilk başvuru, olumlu sonuçlandığı takdirde İngiltere’de 1 yıl kalış izni vermektedir. Bu süre içerisinde başvuru sahibinin işini kurması ve sürdürebilir olması yani kazanç elde edebilir konuma getirmesi gerekir. Bu şartları sağladığı takdirde kişinin Ankara Anlaşması uzatma başvurusu yaparak İngiltere’deki kalışını uzatabilmesi mümkün olacaktır.

Ankara Anlaşması Uzatma Başvurusu

Ankara Anlaşması uzatma başvurusu, İngiltere’de 1 yıl verilen ilk vize ile bulunduktan sonra yapılabilmektedir. Uzatma başvurusu sonrası başvuru sahibinin şartlarına bağlı olarak 3 yıla kadar uzatma alabilmesi mümkündür. 5 yılı doldurup sürekli oturum izni alana kadar uzatma başvurusu yapılması gerekmektedir. Uzatma ve sürekli oturum izni başvurusu yapmak üzere CSS Legal Londra ofisi ile irtibata geçebilirsiniz.

ankara anlaşması red alanlar, ankara antlaşması red nedenleri, ankara antlaşması red davaları, ankara anlaşması red itirazı, ankara anlaşması uzatma

Ankara Antlaşması ile İlgili Sorular

Ankara Antlaşması Nedir?

“Ankara Antlaşması nedir?” sorusu, İngiltere vizesi başvurusu yapacak olan kişilerce çok sorulmaktadır. Çünkü yalnızca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının başvuru yapabildiği böyle bir İngiltere vizesi kategorisinin olduğu herkes tarafından bilinmemektedir. Bilen ve hatta bu kapsamda İngiltere’ye giderek yerleşen çok fazla başvuru sahibi olmasına karşın bu vize türünü bilmeyen de çok fazla insan bulunmaktadır. O nedenle hala bu başvuru türüne dair çok sayıda soru uzmanlarımıza yöneltilmektedir. Ankara Antlaşmasına dair detaylı bilgi web sayfamızın “İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi Başvurusu” bölümünde yer almakta olup bu sayfalar detaylı olarak incelenebileceği gibi CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçilerek de detaylı bilgi alınabilecektir.

Ankara Antlaşması Hangi Ülkelerde Geçerli?

Ankara Antlaşması kapsamında başvuru yapmak isteyen başvuru sahipleri “Ankara Antlaşması hangi ülkelerde geçerli?” sorusunu CSS Legal uzmanlarına sıkça yöneltmektedir. Ankara Antlaşması tüm Avrupa Birliği ülkelerinde geçerli olmasına karşın Ankara Antlaşması Vizesi başvurusu yalnızca İngiltere’de yapılabilmektedir. Bu kapsamda İngiltere’ye gidip iş kurmak ve sonrasında da yerleşmek isteyen kişiler CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirler.

ankara antlaşması hangi ülkelerde geçerli, ankara antlaşması vizesi nasıl yapılır, ankara antlaşması son durum 2018, ankara antlaşması iptal

Ankara Antlaşması Vizesi Nasıl Yapılır?

“Ankara Antlaşması Vizesi nasıl yapılır?” konusu İngiltere’de iş kurmak isteyen kişilerce en çok merak edilen konuların başında gelmektedir. Bu başvuru da tüm İngiltere vizesi başvurularının sahip olduğu başvuru prosedürlerine sahiptir. Tüm aşamalar aynı olmasına karşın başvuru dosyası hazırlığı süreci diğer başvurulardan farklıdır. Örneğin, iş planı hazırlığı bu başvurularda çok önemli olup tutarlı, ikna edici, yeterli bir iş planı olmazsa başvurudan vize reddi alınacaktır. Ankara Antlaşması Vizesi başvuru sürecine dair detaylı bilgi ve bu süreçte danışmanlık hizmeti alarak başvuruyu gerçekleştirmek üzere CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.      

Ankara Antlaşması Son Durum 2018 Nedir?

“Ankara Antlaşması son durum 2018 nedir?” sorusu, son zamanlarda bu kapsamda başvuru yapmayı düşünen veya hâlihazırda İngiltere’de bu kapsamda bulunan başvuru sahiplerince merak edilen ve sıkça sorulan soruların başında gelmektedir. İngiltere İçişleri Bakanlığı (Home Office), öncelikle sürekli oturum izni başvurularını durdurma kararı alarak ileri bir tarihte yönetmelik değişikliği yapılacağını bildirdi. Ardından da 15 Haziran 2018’de yapmış olduğu değişiklikleri duyurdu. Bakanlık yaptığı açıklamada sürekli oturum iznine Ankara Antlaşması kapsamında 4 yıl kalındıktan sonra başvuru yapabilme kuralını 5 yıla çıkardığını bildirdi. Bunun yanında bağımlı eş/partner başvurularında da 5 yılı doldurma kuralı getirildi. Düzenleme öncesi uygulama, İngiltere’de toplam süreye bakılmaksızın eşlerin esas göçmenle başvuru yapabileceği

Ankara Antlaşması İptal Mi?

İngiltere İçişleri Bakanlığının sürekli oturum başvurularını durdurduğunu açıkladığı tarihler başta olmak üzere “Ankara Antlaşması iptal mi?” konusu son zamanlarda çok merak edilmektedir. Özellikle hâlihazırda İngiltere’de bulunan ve sürekli oturum izni başvurusu yapacak olan başvuru sahiplerini bir sürü stres ve endişe yaşamasına yol açmıştı bu durum. Ancak sonrada yaptıkları açıklamayla başvuruların tamamen kaldırılmamış olması birçok kişi için rahatlatıcı etki yarattı. Yapılan açıklamaya göre sürekli oturum iznine başvurma süresi 4 yıldan 5 yıla çıktı. Eşlerin/partnerlerin kaldığı süreye bakılmaksızın esas göçmenle başvuru yapabilmesi durumu değiştirilerek onlara da 5 yılı doldurma şartı getirildi. Bunların dışında başka hangi hususlarda değişiklik olduğuna dair bilgiyi CSS Legal uzmanlarından alarak en güncel bilgilere göre başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

"ANKARA ANTLAŞMASI VİZESİ" sayfası 653 defa okundu