image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Vizesi Başvurusunda Alınan Biyometrik Bilgiler Nelerdir?

Ankara Antlaşması Vizesi başvurusunda tüm İngiltere vizesi başvurularında olduğu üzere başvuru sahiplerinin biyometrik bilgilerini vermesi gerekmektedir.

İngiltere’de iş kurmak üzere Ankara Anlaşması Vizesi başvurusu yapacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının başvuru dosyasına ilaveten biyometrik kayıtlarını da sunması gerekmektedir. Başvuru esnasında sunulacak olan bu bilgiler nereden başvuru yapıldığına bağlı olarak değişmektedir.

Ankara Antlaşması Vizesi başvurusunu Türkiye’den yapan başvuru sahiplerinin verecekleri biyometrik bilgiler yüzün yakın plandan çekilen bir fotoğrafı ve parmak izleridir. Bu bilgiler Türkiye’de Ankara, İzmir, İstanbul, Adana, Antalya, Bursa ve Gaziantep illerinde bulunan başvuru merkezlerinden birinden alınan randevuda verilebilir. Vize başvurusunu İngiltere’den yapan kişilerin vermesi gereken biyometrik kayıtlar ise yüz fotoğrafı, parmak izleri ve imzadır. İngiltere’den yapılan İngiltere vizesi başvurularında ise bu bilgiler postaneden alınmaktadır.

İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi başvurularının oldukça karmaşık olduğu ve olumlu sonuç almanın en zor vize başvuruları olduğu başvuru yapmak isteyen kişilerce bilinmelidir. Ayrıca bu başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada vize reddi verebilmektedir. Vize reddi ise gerek maddi kayba yol açmakta gerekse de gelecek başvuruları riske sokmaktadır. Bu nedenle başvuru sahipleri daha en başından başvurularını CSS & Co Legal Services danışmanlarıyla gerçekleştirerek pek çok zarardan kendilerini koruyabilirler.  

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2735 defa görüntülendi

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi (İş Kurma Vizesi) Sıkça Sorulan Soruları