image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Vizesine Kimler Başvuru Yapabilir?

Ankara Antlaşması Vizesi’ne İngiltere’de iş kurmak isteyen 18 yaşından büyük Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları başvuru yapabilmektedir.

Her İngiltere vizesi başvurusunda olduğu üzere Ankara Anlaşması Vizesi’ne başvuru yapacak olan kişilerin de bazı şartlara sahip olması gerekmektedir. Ankara Antlaşması Vizesi’ne yalnızca Birleşik Krallık’ta iş kurmak isteyen 18 yaşını geçmiş olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları başvuru yapabilmektedirler. Yani bu vizeye diğer ülke vatandaşları, 18 yaşın altında olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları veya bir işverene bağlı olarak çalışacak olan kişiler başvuru yapamamaktadır.

Yukarıdaki şartları sağlayan ve Ankara Anlaşması Vizesi başvurusunu uzman danışmanlık alarak yapmak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal danışmanları ile irtibata geçerek vize alma ihtimallerinin daha yüksek olmasını sağlamak üzere profesyonel destek alarak başvurularını yapabilirler. Çünkü İngiltere vizesi başvurularının dünyada olumlu sonuç almanın en zor vize başvurularıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için vize danışmanlığı almak çok önem taşır. Danışmanlık ve profesyonel destek alarak vize başvurusunu gerçekleştirmek başvuru sahiplerinin prosedürlere uygun ve olumlu sonuç alma ihtimalinin yüksek olduğu bir başvuru gerçekleştirebilmesini sağlayacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2960 defa görüntülendi

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi (İş Kurma Vizesi) Sıkça Sorulan Soruları