image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

AB Vatandaşlarının Ebeveynleri için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvuru Prosedürü Nasıldır?

Her İngiltere vizesi başvurusunda olduğu üzere AB Vatandaşlarının Bağımlı Ebeveynleri için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusunda da vize başvuru prosedürünün izlenmesi gerekmektedir.

AB Vatandaşlarının Bağımlı Ebeveynleri için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu yapacak olan kişiler İngiltere vize ve göçmenlik yönetmeliklerince belirlenmiş olan vize prosedürlerine uygun bir başvuru yaparlarsa vize alabileceklerdir.

Vize başvuru prosedürüne uygun başvuru yapmak isteyen başvuru sahipleri her şeyden önce en az 6 ay geçerliliği bulunan bir pasaporta sahip olmalıdır. Pasaport çıkarmak isteyen başvuru sahipleri Geçerli bir pasaporta sahip olan kişiler vize/başvuru ücretini yatırarak vize işlemlerine başlayabilirler.

AB Vatandaşlarının Bağımlı Ebeveynleri için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu için yapılacak vize işlemleri, başvuru yapılacak vize türünün şartlarının taşındığını gösteren belgelerin toplanması, belgelerin tercümelerinin yaptırılması, başvuru formunun doldurulması, başvuru merkezinden randevu alınması, randevuya katılarak biyometrik bilgilerin ve başvuru dosyasının verilmesi gibi işlemlerden oluşmaktadır. Başvuru sahipleri bu işlemleri CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçerek de yaptırabilirler. Bu sayede vize prosedürüne en uygun şekilde hatasız bir başvuru gerçekleştirebileceklerdir.

İngiltere’ye gidiş amacı ve kalış süresine göre hangi vize türüne başvuru yapması gerektiğini belirleyemeyen, hangi belgeleri sunması gerektiğine dair ya da uyması gereken başvuru prosedürlerine dair detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek başvurularını gerçekleştirebilirler. Profesyonel destek ve danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak başvuru sahiplerinin olumlu sonuç almasını sağlayacağı gibi olumsuz bir sonuç alınması halinde de sonucun eğer vize reddine itiraz gerekçeleriniz itiraz başvurunuzu inceleyecek olan vize memurunca haklı, ikna edici ve inandırıcı görülürse itiraz yoluyla olumluya çevrilebilmesi adına oldukça yararlı olacaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1534 defa görüntülendi

AB Vatandaşlarının Ebeveynleri için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları