image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

AB Vatandaşlarının Bağımlı Ebeveynleri için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvurularında Mülakat Var Mıdır?

AB Vatandaşlarının Bağımlı Ebeveynleri için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularında mülakat şartı olmamasına karşın konsolosluk gerekli hallerde başvuru sahibini mülakata çağırabilir.

AB Vatandaşlarının Bağımlı Ebeveynleri için İngiltere Yerleşim Vizesi başvuruları için başvuru sahiplerinin İngiltere Konsolosluğunda mülakata girmesi gibi bir şart bulunmamaktadır. Ancak konsolosluğun gerekli görmesi durumunda başvuru sahipleri mülakata çağrılabilmektedir. İngiltere Konsolosluğunun mülakat talebi, genellikle başvuru dosyasında tam anlaşılmayan bir hususun olması, gidiş amacı ile başvuru yapılan vize türünün tam uymaması gibi durumlarda gündeme gelebilmektedir.

Konsolosluk, yalnızca ilk kez vize başvurusu yapan kişileri değil daha önce Birleşik Krallık’a giriş çıkış yapmış başvuru sahiplerini de görüşmeye çağırabilmektedir. Yani görüşme talebinin başvuru sahibinin daha önce İngiltere’ye gitmesi ile hiçbir alakası olmayıp yapılan başvurunun ikna edici, gerçekçi bir başvuru olması gerekmektedir.

Başvurusunu firmamız aracılığıyla gerçekleştiren ebeveynler konsolosluk tarafından görüşmeye çağrıldıkları takdirde CSS Legal uzmanları tarafından mülakatta sorulabilecek hususlar hakkında da bilgilendirileceklerdir.

Ebeveynleri İngiltere’ye getirmek üzere yapılacak olan yerleşim kapsamlı İngiltere vizesi başvuruları oldukça karmaşıktır. Buna ek olarak vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddine karar verebilmektedir. Bu nedenle başvuru sahiplerinin hatasız bir başvuru yapabilmek için danışmanlık alarak başvurularını gerçekleştirmeleri olumlu sonuç alabilmeleri için yararlı olacaktır. Bu vizeye başvuru yapacak olan kişiler danışmanlık almak üzere CSS Legal danışmanları ile irtibata geçebilirler.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1620 defa görüntülendi

AB Vatandaşlarının Ebeveynleri için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları