image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

AB Vatandaşlarının Ebeveynleri için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

AB Vatandaşlarının Bağımlı Ebeveynleri için İngiltere Yerleşim Vizesi başvuru formunun seçilebilmesi başvuru yapılacak olan vize türünün doğru belirlenebilmesine bağlıdır.

AB Vatandaşlarının Bağımlı Ebeveynleri için İngiltere Yerleşim Vizesi başvuru formunun doğru seçilebilmesi ve en eksiksiz şekilde doldurulabilmesi gerekir. Bu nedenle CSS Legal uzmanları ile birlikte başvuru yapmak herhangi bir hata veya eksiklik olmaması açısından oldukça yararlı olacaktır. Başvurunun olumlu sonuçlanabilmesi için başvuru sahibinin dosyasında ve formunda herhangi bir hata, eksiklik veya yalan beyan olmamalıdır. Hata veya eksiklik olması gibi durumlarda vize reddi alınabileceği veya yalan beyan olması durumunda 10 yıl İngiltere’ye giriş yasağı verilebileceği hususlarına dikkat edilmelidir. Başvurusunu firmamızla yapan kişilerin başvuru formu da firmamız uzmanlarınca mümkün olan en iyi şekilde doldurulacaktır.

İngiltere’ye gidiş amacı ve kalış süresine göre hangi İngiltere vizesi türüne başvuru yapması gerektiğini belirleyemeyen, hangi belgeleri sunması gerektiğine dair ya da uyması gereken başvuru prosedürlerine dair detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek başvurularını gerçekleştirebilirler. Firmamız uzmanlarından danışmanlık alarak vize başvurusunu gerçekleştiren başvuru sahiplerinin olumlu sonuç alma ihtimali yükselecek ve başvuru sahipleri oluşabilecek pek çok zarardan korunabilecektir.

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1706 defa görüntülendi

AB Vatandaşlarının Ebeveynleri için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları