image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

AB Vatandaşlarının Ebeveynleri için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvurusu Nereye Yapılır?

AB Vatandaşlarının Bağımlı Ebeveynleri için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu, İngiltere’ye gitmek üzere yapılan tüm vize başvurularında olduğu üzere İngiltere vize başvuru dosyasının, belgeler tamamlanıp, tercümeleri yapılıp, İngilizce başvuru formları doldurulup, varsa gerekli başvuru harç ve ödemelerinin yapılıp, vize randevularının alınması sonrasında konsolosluğa incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere teslim edilebildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılabilmektedir.

Türkiye’den İngiltere’ye herhangi bir amaçla gitmek üzere yapılacak olan tüm vize başvuruları için belgelerinin toplanması, tercümelerinin yapılması, varsa başvuru/vize ücretinin ödenmesi, başvuru formlarının doldurulması, başvuru merkezinden randevu alınması, İngiltere Konsolosluğuna değerlendirilmesi için gönderilmek üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezine dosyanın ve biyometrik bilgilerin teslim edilmesi gibi işlemlerin yapılması gerekmektedir. Dolayısıyla AB Vatandaşlarının Bağımlı Ebeveynleri için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu da Türkiye’de 7 adet bulunan başvuru merkezlerinin başvuru sahibi için en uygun olanından uzmanlarımızca randevu alınarak gerçekleştirilebilir. Vize randevusunun alınabileceği başvuru merkezleri; Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Antalya, Bursa ve Adana illerinde yer almaktadır. Bu illerden hangisi başvuru sahibi için daha uygun olacaksa ondan alınan bir randevuya katılıp başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler (fotoğraf ile parmak izleri) verilerek vize başvurusu yapılabilecektir.

İngiltere’ye gidiş amacı ve kalış süresine göre hangi vize türüne başvuru yapması gerektiğini belirleyemeyen ve başvurunun nasıl yapılması gerektiğine dair detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services uzmanlarından detaylı bilgi alarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak başvuru sahiplerinin olumlu sonuç alması ihtimalini arttımasını sağlamanın yanı sıra yapılan başvurunun yanında ileride yapılabilecek vize ve göçmenlik başvuruları için de olumlu bir intibaa oluşturulması sağlanmış olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1577 defa görüntülendi

AB Vatandaşlarının Ebeveynleri için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları