image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

AB Vatandaşlarının Ebeveynleri için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvuru/Vize Ücreti Ne Kadardır?

AB Vatandaşlarının Bağımlı Ebeveynleri için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu yapabilmek üzere başvuru sahiplerinin diğer vize türlerinin aksine başvuru/vize ücreti yatırmalarına gerek bulunmamaktadır.

AB Vatandaşlarının Bağımlı Ebeveynleri için İngiltere Yerleşim Vizesi, danışmanınız tarafından size sağlanacak olan ve sizin şahsi ve maddi durumunuz ile İngiltere’ye gidiş amacınıza uygun olarak başvurunuz için hazırlanması gereken belge listesindeki belgelerinizin tamamlanıp, bunların tercüme edilmesi gerekenlerinin tercümelerinin yaptırılıp, ilgili bütün formların doğru şekilde doldurulup, bütün bu işlemlerin tamamlanmasından sonra parmak izi ve fotoğrafınızın alınması yani biyometrik bilgilerinizin alınmasını sağlamak ve bunun yanı sıra daha önce zaten mümkün mertebe eksiksiz tamamlanmış olan başvuru dosyanızın İngiliz Konsolosluğunun vize bölümüne incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere teslim etmek için ilgili ve size en yakın başvuru merkezinden randevu almak ve bu randevu gün ve saatinde hazır olan başvuru dosyasını İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim ederek AB Vatandaşlarının Bağımlı Ebeveynleri için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahipleri bilmelidir ki; bu vize türünde başvuru işlemlerine başlamak için başvuru/vize ücreti yatırılmasına gerek yoktur. Bu nedenle de diğer vize türlerinde Dolar üzerinden Türk Lirasına çevrilerek ödenen başvuru ücreti bu vize başvurusundan önce yatırılmaksızın başvuru işlemlerine başlanabilecektir. Ancak başvuru ücreti olmasa da bu başvurular karmaşık yapıda olan ve başvuru yapılırken profesyonel desteğin alınmasının yarar sağlayacağı başvurulardır. Dolayısıyla başvurusunu CSS Legal ile gerçekleştiren kişiler yalnızca profesyonel destek ve danışmanlık için bir ücret ödeyecektir.

Yerleşim kapsamlı İngiltere vizesi başvuruları olumlu sonuç almanın en zor vize başvuruları olduğu herkesçe bilinmektedir. Bu vize başvuruları oldukça karmaşıktır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için ve ispatlanması gereken pek çok husus bulunması nedeniyle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek adına vize danışmanlığı almak oldukça önem taşır. Bu bağlamda başvuru sahipleri firmamız CSS Legal uzmanlarından danışmanlık alarak vize başvurusu yaptıklarında prosedürlere en uygun şekilde başvurularını gerçekleştirmiş olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1474 defa görüntülendi

AB Vatandaşlarının Ebeveynleri için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları