image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

AB Vatandaşlarının Ebeveynleri için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvurusunda İngilizce Dil Şartı Var Mıdır?

AB Vatandaşlarının Bağımlı Ebeveynleri için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusunda ebeveynlerin sağlaması gereken bir İngilizce dil şartı bulunmaz.

AB Vatandaşlarının Bağımlı Ebeveynleri için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu için sağlaması gereken bazı şartlar bulunur. Bu vizeye başvuru yapacak olan ebeveynler bilmelidir ki; sağlamaları gereken bir İngilizce dil şartı bulunmamaktadır. Yani yerleşim kapsamlı vize türleri için öngörülmüş olan IELTS Life Skills sınavına bu vizeye yapılacak başvurularda girmeye gerek bulunmaz.

IELTS Life Skills ya da başka bir İngilizce sınav sonucuna gereksinim olmayan yerleşim kapsamlı bu vize başvurularında sağlanması gereken şartların neler olduğuna dair bilgi almak ve başvurusunu eksiksiz yapmak isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services’in İngiltere göçmenlik uzmanları ile iletişime geçebilirler.

İngiltere vizesi başvurularının dünyada olumlu sonuç almanın en zor vize başvuruları olduğu gerçeği herkesçe bilinmektedir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için vize danışmanlığı almak oldukça yarar sağlar. Danışmanlık almak olumlu sonuç alınması ihtimalinin yükselmesini sağlayacağı için başvuru sahipleri için oldukça yararlı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1502 defa görüntülendi

AB Vatandaşlarının Ebeveynleri için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları