image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

AB Vatandaşlarının Ebeveynleri için İngiltere Yerleşim Vizesi ile İngiltere’de Çalışma Hakkı Var Mıdır?

AB Vatandaşlarının Bağımlı Ebeveynleri için İngiltere Yerleşim Vizesi alan ebeveynler İngiltere’de çalışmak istemeleri durumunda ve yaşları da uygunsa çalışma hakkına sahiptirler.

Belgelerin toplanması, tercümelerin yapılması, başvuru formlarının doldurulması, başvuru merkezinden randevu alınması, İngiltere Konsolosluğu’nda değerlendirilmesi için gönderilmek üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezine dosyanın ve biyometrik bilgilerin teslim edilmesi gibi işlemlerin yapılmasıyla gerçekleştirilebilen AB Vatandaşlarının Bağımlı Ebeveynleri için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu yapan ve başvurusu sonucunda vize alan kişiler İngiltere’de çalışma hakkına sahiptirler. Yani İngiltere’de bulunan AB vatandaşına bağımlı olan ebeveynler İngiltere’ye yerleşim kapsamlı bu vize ile gittiklerinde yasal olarak çalışabileceklerdir. Elbette çalışmak isteyen ebeveynlerin yaşlarının ve fiziki durumlarının çalışabilmelerine olanak veriyor olması gerekir. Nitekim İngiltere’deki AB vatandaşının yanına gelen ebeveyni eğer bakıma muhtaçsa çalışabilmesi mümkün olmayacaktır.

Yerleşim kapsamlı vize başvurularında ispatlanması gereken pek çok husus bulunması nedeniyle başvuruları oldukça karmaşıktır. Bu İngiltere vizesi türüne yapılan başvurularda daha pek çok durumun belgelerle ispatlanması şarttır. Vize başvurusunu firmamızla yapacak olan başvuru sahipleri için gerekli olan tüm belgelerin olduğu liste CSS Legal danışmanları tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca firmamız tarafından belirlenmiş nitelik ve limitler içerisinde olması ve yine firmamızca belirlenen koşul ve şartlara uygun olması kaydı ile ekstra bir ücret alınmaksızın bu belgelerin tercümeleri de yaptırılır. Başvurusunu firmamız uzmanları danışmanlığında yapmak isteyen kişilerin tüm bu hizmetlerden yararlanarak başvurularını prosedürlere uygun bir şekilde gerçekleştirebileceklerdir.

CSS & Co Legal Services, 2006 yılından bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1550 defa görüntülendi

AB Vatandaşlarının Ebeveynleri için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları