image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Yeşil Pasaport İngiltere Vizesi için Alınabilir Mi?

Yeşil Pasaport İngiltere Vizesi ile İngiltere’ye seyahat etmek isteyen Türkiye’de bir kamu kuruluşundan emekli olan veya resmi kurumda memur olan bireylere verilecek olan pasaporttur. İngiltere’ye çeşitli amaçlarla gitmek isteyen bireyler bu pasaportu kullanabilecektir.

Yeşil Pasaport İngiltere Vizesi başvurularında memurlar tarafından kullanılabilen pasaport türüdür. Yeşil pasaport diğer adıyla hususi pasaport Türkiye’de resmi bir kuruma bağlı olarak çalışan, resmi bir kurumdan emekli olan vb. bireylerin kendisi ve aile bireylerinin (eş ve çocuklar) alabileceği pasaport türüdür. Nüfus cüzdanı, bireyin resmi kurumda çalıştığına veya emekli olduğuna dair belge, yeşil (hususi) pasaport başvuru formu, fotoğraf vb. gibi başvuru belgeleriyle birlikte yaşanılan ilin Nüfus Müdürlüğüne veya yurtdışındaki Türkiye Cumhuriyeti temsilciliklerine şahsen başvuruda bulunabilirsiniz.

Yeşil Pasaport İngiltere Vizesi için alınabilecek olup, pasaport sahibi olunduktan sonra vize türünü doğru seçmenin önemi oldukça büyüktür. İngiltere vize türleri çok çeşitli olmakla birlikte vize türünün belirlenmesinde konusunda uzman CSS Legal uzman danışmanlarından destek alabilirsiniz. CSS Legal danışmanları sizlere başvuru sürecinin başından sonuna kadar destek olarak başvuru prosedürlerini adım adım izleyerek ve gerekli belgelerin detaylı incelemesini yaparak başvuru sonucunun olumlu olmasını sağlamaktadır.

CSS & Co Legal Services Londra, Ankara, İstanbul ofisleriyle İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir şirkettir.

Yeşil pasaport İngiltere vizesi alımlarında katkı sağlar mı, yeşil pasaportlu bireyler hangi İngiltere vize türlerine başvurabilir, İngiltere vize türleri ve başvuru prosedürleri hakkında nereden bilgi alabilirim gibi sorularınız varsa bireyler CSS Legal İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla CSS & Co Legal Services uzman danışmanlarına ulaşarak yanıt bulabilir, İngiltere vize başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlatabilirsiniz.

Bu sayfa 1114 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular