image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Yeşil Pasaport İngiltere Vize Ücreti Ne Kadardır?

Yeşil pasaport İngiltere vize ücreti hakkında bilgi sahibi olmak isteyen bireyler en güncel vize fiyatları için CSS Legal uzman danışmanlarıyla iletişime geçebilirler.

Yeşil pasaport İngiltere vize ücreti, her yıl İngiltere’de mali yılın sonunda İngiliz makamlarınca sterlin olarak değişmektedir. Başvuru merkezince dolar kuru üzerinden alınarak başvuru sahiplerince TL olarak ödenmektedir. Başvuru formunu doldurup vize harcının güncel bilgilerini CSS Legal uzmanlarından öğrenen bireyler yeşil pasaport sahibi bireylerin İngiltere vize türleri seyahat amacına uygun olarak seçilir ve başvuru evrakları seçilen vize türüne ve bireylerin yaşam standartlarına göre şekillenen gerekli evraklar listesi yine uzmanlarımız tarafından bireylere sağlanır. Bireyler bu evrakları eksiksiz şekilde ve gerçeğe uygun bilgiler ile doldurmalı, randevu alınan gün ve saatte İngiltere vize başvuru merkezlerine biyometrik bilgilerle teslim etmelidir. Yeşil pasaport İngiltere vize ücreti hakkında detaylı bilgiyi CSS Legal uzman danışmanlarıyla telefon aracılığıyla iletişime geçerek veya ofislerimizi ziyaret ederek alabilirsiniz

Hususi pasaport diğer adıyla yeşil pasaport Türkiye’de resmi bir kurumda çalışan, resmi bir kurum veya kuruluştan emek emekli olan vb. bireylerin kendisi ve aile bireylerinin alabileceği pasaport türüdür. Yeşil pasaport (hususi pasaport) için nüfus cüzdanı, bireyin resmi kurumda çalıştığına veya emekli olduğuna dair belge, yeşil (hususi) pasaport başvuru formu, bireye ait fotoğraf vb. gibi belgeler ile yaşadığından ilin Nüfus Müdürlüğüne veya yurtdışındaki Türkiye Cumhuriyeti temsilciliklerine şahsen başvuruda bulunabilirsiniz.

CSS & Co Legal Services Londra, Ankara, İstanbul ofisleriyle İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir şirkettir.

Yeşil pasaport İngiltere vize ücreti ne kadardır, İngiltere vize başvuru için gerekli belgeleri nelerdir gibi sorularınız bulunuyorsa CSS Legal İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla CSS & Co Legal Services uzman danışmanlarına ulaşarak yanıt bulabilir, İngiltere vize başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlatabilirsiniz. 

Bu sayfa 802 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular