image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier 4 Vizesi Red Gerekçeleri Nelerdir?

Tier 4 Vizesi red gerekçelerinden biri ile karşılaşma ihtimallerini düşürmek ve oluşabilecek pek çok zarardan kendini korumak için başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarından profesyonel destek alarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

Tier 4 Vizesi başvurusu reddedilirse başvuru sahibi olan kişinin bu vize reddine karşı itiraz hakkı bulunur. Bu puan bazlı vizeye yaptığı başvurusu reddedilen kişilerin sahip olduğu itiraz hakkı, idari itirazdır. Tier-4 İngiltere öğrenci vizesi başvurusu reddedilen öğrencilere gönderilecek olan ret mektubunda bu hakka sahip olduğu ve bu hakkın kapsamının yanında ne kadar süre içerisinde itiraz hakkını kullanabileceği ile ilgili de bilgi verilecektir. Bu bilgiler, başvuru sahibine gönderilen ret mektubunda yer alacaktır. Vize reddi alan başvuru sahipleri ret mektubunda yer alan süre dolmadan CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek idari itiraz başvuruları ve başka bir alternatifleri olup olmadığı hakkında detaylı bilgi alabilir. Tier 4 Vizesi red gerekçelerinden biri ile karşılaşma ihtimallerini düşürmek ve oluşabilecek pek çok zarardan kendini korumak için başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarından profesyonel destek alarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

Tier 4 Vizesi red gerekçelerinin başında başvuru sahibinin puan bazlı sistemden 40 puanı tam olarak sağlayamaması gelir. 40 puanın 30 puanı öğrencinin okuldan alacağı CAS belgesinden, 10 puanı ise masraflarını karşılayacağını gösterebildiği takdirde alabilmektedir. Bunlardan herhangi biri eksik olursa başvuru sahibi vize reddi alacaktır. Bunların dışındaki şartlarda eksiklik olması da başvurunun sonucunu etkileyebilmekle birlikte puan bazlı vizelerde önemli olan istenen puanın sağlanmasıdır. Ancak bu puan sağlandığı takdirde başvuru sahipleri vize alabilmektedir. Bunların dışında başvuru dosyasında eksiklik olması, yalan beyan olması, net olmayan hususların olması, kişinin gidiş amacı ile vize türünün uyuşmaması gibi nedenlerle de Tier-4 İngiltere öğrenci vizesi başvurusundan vize reddi alabilir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1592 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular