image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier 4 Vizesi Nedir?

“Tier 4 vizesi nedir?” sorusu İngiltere’de eğitim görmek isteyen öğrencilerin sıkça sorduğu soruların başında gelir.

Tier 4 Vizesi, 6 ayın üzerindeki eğitimler için İngiltere’ye gidecek olan öğrencilerin başvuru yapabildiği bir vize başvurusu olup bu başvurularda puan bazlı sistem uygulanmaktadır. Bu vize başvurusu için lisans, yüksek lisans, doktora, lise, ortaokul, ilkokul, mesleki eğitim programı, dil okulu gibi bir eğitim programına 6 aydan uzun süre ile gitmek amacının taşınması gerekir.

“Tier 4 vizesi nedir?” sorusu İngiltere’de eğitim görmek isteyen öğrencilerin sıkça sorduğu soruların başında gelir. Bu vize temelde ikiye ayrılmaktadır; Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi, Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi. Birleşik Krallık’ta 6 ay ve daha uzun sürelerle lisans, yüksek lisans, doktora, dil eğitimi gibi çeşitli eğitimlere katılmak isteyen başvuru sahipleri Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi başvurusu yapabilirler. 4 ile 17 yaş aralığında bulunan kişiler ise İngiltere’de özel bir eğitim kurumunda eğitim görmek üzere Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi başvurusu yapabilirler. Bu iki başvurudan hangisini yapması gerektiği ve yapacağı başvurunun Tier-4 kapsamında olup olmaması gerektiği konusunda şüphesi olan kişiler CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçerek bu hususları netleştirebilir ve başvuru işlemlerini uzmanlarımızdan alacağı profesyonel destek ile gerçekleştirebilir.

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 960 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular