image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier 4 Vizesi İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Başvuru işlemlerini CSS Legal uzmanlarıyla başlatan başvuru sahipleri için kişiye özgü olarak hazırlanacak olan Tier 4 Vizesi için gerekli belgeler listesi başvuru sahiplerine gönderilecektir.

İngiltere’de lisans, yüksek lisans, doktora, lise, ilkokul, mesleki eğitim gibi eğitimlerden birine katılacak başvuru sahipleri Tier 4 Vizesi başvurusu yapıp yeterli puanı sağlıyorsa bu vize kapsamında İngiltere’ye gidebilecektir. Bu vizenin şartlarını sağlayabilmesi için başvuru sahiplerinin puan bazlı sistemden 40 puan alması gerekir. 40 puanın 30 puanı öğrencinin okula kabul edilmesinden alınmakta olup 10 puan da öğrencinin masraflarının karşılanacağının dosyada açıkça görülmesi ile alınacaktır. Bunun yanı sıra kişinin başvuru dosyasına ekleyeceği diğer belgelerin bu vizenin tüm şartlarını karşılayabildiğini göstermesi gerekir.

Başvuru işlemlerini CSS Legal uzmanlarıyla başlatan başvuru sahipleri için kişiye özgü olarak hazırlanacak olan Tier 4 Vizesi için gerekli belgeler listesi kendilerine gönderilecektir. Bu başvurularda başvuru sahiplerinin başvuru yapacağı vize türü doğru saptandıktan sonra başvuru yapacak olan kişinin başvuru dosyası için gerekli belgelerin toplaması gerekir. Ardından uzmanlarımız tarafından başvuru formu doldurularak belgelerin tercümelerinin tamamlanması, başvuru ödemesinin yapılması sonrasında İngiltere Vize Başvuru Merkezinden danışmanlarımızla irtibat halinde randevu alınması gerekir. Başvuru randevusuna katılarak başvuru sahibi, gerekli belgeler, belgelerin tercümeleri, başvuru formları, harçların ödendiğini gösteren belgeler ve biyometrik bilgilerini İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim ederek başvurusunu tamamlayabilir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.  İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 884 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular