image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier 4 Vize Uzatma Nasıl Yapılır?

Tier 4 Vize uzatma başvurusu, bazı oturum ve çalışma iznini içeren İngiltere vizesi türlerinde yapılabilmekte olup bu başvurunun İngiltere’de vize süresi dolmadan yapılması gerekir.

Tier-4 İngiltere Vizesi, 6 ayın üzerinde herhangi bir eğitime gitmek için başvuru yapılabilen bir İngiltere vizesi türüdür. Bu vize kapsamında başvuru yapacak kişiler uzun süreli lisans, yüksek lisans, doktora vb. eğitimlere katılabilirler. İngiltere öğrenci vizesi türlerinden biri olan bu vizenin süresi bitince İngiltere’de İçişleri Bakanlığına uzatma başvurusu yapılarak uzatılabilmektedir. Bu kapsamda yapılan başvurularda İngiltere vize ve göçmenlik kanunlarına göre uzatma başvurusu ve başka kategoriye geçiş başvurusu yapılabilmesi mümkündür.

İngiltere’den yapılacak olan Tier 4 Vize uzatma başvurusu ilk verilen vizenin süresi bitmeden başvuru prosedürüne uygun olarak yapılmalıdır. İngiltere vize ve göçmenlik kanunlarına göre İngiltere’den uzatma başvurusu yapabilmek için danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi yapılıp, başvuru formları doldurulup, vize harcı ödendikten sonra hazır hale gelmiş başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiltere İçişleri Bakanlığına gönderilmesini sağlamak için teslim edilmesi gerekir. Başvuru dosyası, posta yoluyla İçişleri Bakanlığına gönderilerek, Öncelikli Servis (Premium Service) ile öncelikli servis başvuru merkezine teslim edilerek ya da Ekstra Öncelikli Servis (Super Premium Service) ile başvuru merkezinden bir görevlinin başvuru sahibinin adresinden dosyayı alması yollarından herhangi biriyle teslim edilebilir. Tüm bu işlemlerle ilgili detaylı bilgi ve profesyonel destek almak üzere CSS Legal Londra ofisi uzmanlarıyla irtibata geçilebilir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.  İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1767 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular