image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier 4 Vize Ücreti Nedir?

Tier 4 Vize ücreti, Birleşik Krallık’ta 6 ay ve 6 ay üzeri ilkokul, ortaokul, lise, lisans, yüksek lisans, doktora vb. eğitimlerden birini alacak kişilerin vize başvuru işlemlerini gerçekleştirebilmek için ödemeleri gereken bir ücrettir.

Birleşik Krallık’ta 6 aydan uzun olan herhangi bir eğitim programına (ilkokul, ortaokul, lise, lisans, yüksek lisans, doktora vb.) katılmak üzere başvuru yapılabilen Tier-4 İngiltere Öğrenci Vizesine başvuru yapabilmek için vize prosedürlerine göre ilk önce başvuru/vize ücretinin yatırılması gerekir. Bu kapsamda yapılacak başvurularda vize türü saptandıktan sonra başvuru yapacak olan kişinin uzmanlarımızca sağlanacak olan evrak listesine göre başvuru dosyası için gerekli olan evrakları toplaması gerekir. Ardından bu belgelerin tercümelerinin tamamlanması, uzmanlarımız tarafından başvuru formunun doldurulması, Tier 4 Vize ücreti ödemesinin yapılması sonrasında İngiltere Vize Başvuru Merkezinden başvuru için randevu alınması gerekir. Vize randevusunda başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerin İngiltere Vize Başvuru Merkezine İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilebilmesi için teslim edilmesi ile İngiltere vizesi başvurusu gerçekleştirilebilir.

Yukarıdakilerden de anlaşılabileceği üzere Tier 4 Vize ücreti, Birleşik Krallık’ta 6 ay ve 6 ay üzeri ilkokul, ortaokul, lise, lisans, yüksek lisans, doktora gibi eğitimlerden birini alacak kişilerin vize başvuru işlemlerini gerçekleştirebilmek için ödemeleri gereken bir ücrettir.

Tier 4 Vize ücreti, dolar kuru üzerinden Türk Lirasına çevrilerek ödenmekte olduğu için döviz kuruna bağlı olarak ücretlerde sık sık değişiklikler olmaktadır. Bu nedenle ücretler konusunda başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek en güncel fiyatları öğrenebilir ve başvurularını gerçekleştirebilirler.

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1243 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular