image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier 4 Vize Şartları Nelerdir?

Tier 4 Vize şartları, başta bu vize puan bazlı bir vize olduğu için 40 puanın sağlanması adına kabul mektubu (Confirmation of Acceptance for Studies, CAS) ve başvuru sahibinin masraflarını karşılayabileceğine dair belgelerdir.

Tier 4 İngiltere öğrenci vizesinin olumlu sonuçlanabilmesi için başvuruda öğrencilerin gidiş amaçlarının İngiltere’de bir eğitim kurumunda 6 ayın üstünde eğitim görmek olduğu, masraflarını nasıl karşılayacağı, kalacağı yer gibi daha pek çok hususu başvuru esnasında belgelerle gösterebilmesi gerekir. Tier 4 Vize şartları, başta bu vize puan bazlı bir vize olduğu için 40 puanın sağlanması adına kabul mektubu (Confirmation of Acceptance for Studies, CAS) ve başvuru sahibinin masraflarını karşılayabileceğine dair belgelerdir. Masraflar için sponsorluk belgesi, maaş bordrosu, kira sözleşmesi, tapu senedi vb. evraklar firmamızla vize işlemlerinin başlatılmasının akabinde danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesinde belirtilen ve başvurunuzda olması gereken diğer belgelere ek olarak dosyaya eklenebilir.

Yukarıdakilere ek olarak Tier 4 Vize şartları içerisinde en az B1 düzeyinde İngilizce bildiklerini gösteren bir IELTS belgesi de bulunur. Bu sayılmış olan belgelerin dışında hangi belgelerin başvuru dosyasında yer alması gerektiğine dair detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak isteyen kişiler prosedürlere en uygun şekilde bir şekilde başvuru yapmak üzere CSS & Co Legal Services ile iletişime geçebilirler.

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 902 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular