image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier 4 Vize Gerekli Belgeler Nasıl Olmalıdır?

Tier 4 Vize gerekli belgeler, CSS Legal uzmanlarınca sağlanacak olan belge listesinde yer alacak olan kabul mektubu (CAS), masrafların nasıl karşılanacağına ilişkin belgeler, İngilizce dil sınavı belgesi gibi belgelerdir.

Tier 4 Vize başvuruları, İngiltere’de 6 ay ve üzeri süre için eğitim görmek isteyen kişilerin yapabilecekleri başvurulardır. Bu vizeye ilkokul, ortaokul, lise, üniversite (lisans, master, doktora, post-doktora vb.), mesleki eğitim, İngilizce dil eğitimi gibi eğitimler alınmak istenmesi durumunda başvuru yapılabilir. Buna ek olarak bu başvurular puan bazlı sistemin uygulandığı başvurular olup yalnızca 40 puan sağlandığı takdirde olumlu sonuç alınabilecektir.

Firmamız müşterilerince yapılacak olan başvurular, İngiltere Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla CSS Legal uzmanlarınca sağlanacak olan belge listesine göre belgelerinin toplanması, tercümelerinin yapılması, varsa başvuru ücreti ödenmesinin yapılması, başvuru formlarının doldurulması, başvuru merkezinden randevu alınması gibi işlemlerin uzmanlarımızın sağlayacağı profesyonel destekle gerçekleştirilmesiyle yapılabilecektir. Bu işlemlerin gerçekleştirilmesinin ardından İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilmesi için gönderilmek üzere başvuru merkezine dosyanın ve biyometrik bilgilerin başvuru sahibi tarafından teslim edilmesi işleminin yapılması gerekir.

Yukarıdaki başvuru prosedürüne uygun olarak toplanması gereken Tier 4 Vize gerekli belgeler, CSS Legal uzmanlarınca sağlanacak olan belge listesinde yer alacak olan kabul mektubu (CAS), masrafların nasıl karşılanacağına ilişkin belgeler, İngilizce dil sınavı belgesi gibi belgelerdir. Bunların dışında başvuru dosyasına konması gereken belgelerle ilgili başvuru işlemlerinin CSS Legal uzmanlarıyla başlatılmasının ardından detaylı bilgi alınabilir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.  İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 961 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular