image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier 4 Öğrenci Vizesi Gerekli Belgeler Nasıl Belirlenir?

Tier 4 Öğrenci Vizesi gerekli belgeler kişinin şahsi durumuna göre uzmanlarımız tarafından belirlenerek evrak listesi başvuru sahibine iletilmektedir.

Birleşik Krallık’ta 6 ayın üzerinde bir eğitim programına katılacak kişiler Tier 4 Öğrenci Vizesi başvurusu yapabilirler. Bu başvurularda da başvuru sahibinin bu İngiltere vizesinin şartlarını sağlayabildiğini gösterebilmesi adına gerekli belgeleri başvuru dosyasına koyması gerekir. Tier 4 Öğrenci Vizesi gerekli belgeler kişinin şahsi ve maddi durumuna göre uzmanlarımız tarafından belirlenerek oluşturulan evrak listesi başvuru sahibine iletilmektedir. Bu listedeki belgelerin başvuru sahibince eksiksiz olarak hazırlanması çok önem taşır. Dosyada açıklanmayan, net olarak anlaşılmayan hususların olması, belgelerin eksik olması gibi hallerde vize reddi alınabilmektedir. Hatta evrakta sahtecilik ya da yalan beyan gibi durumlarda başvuru sahipleri vize reddine ek olarak başvuru yasağı da alacaktır.

İngiltere vizesi reddi ve İngiltere vizesi başvuru yasağı gibi sonuçlarla karşı karşıya kalmak istemeyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek başvuru işlemlerini başlatabilirler. Uzmanlarımız evrak listesi oluşturup gönderdikten sonra başvuru sahibi bu belgeleri sağlamalıdır. CSS Legal uzmanları gerek olduğunu düşünmesi halinde evrak listesine ek olarak başka evraklar da isteyebilmektedir. Bu durum halihazırdaki belgelerle vize şartlarının net olarak sağlanamaması gibi durumlarda söz konusu olabilecektir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.  İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 904 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular