image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier 2 Vizesi İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Tier 2 Vizesi için gerekli belgeler ve Tier 2 İngiltere Genel Çalışma Vizesi başvuruları hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Diğer İngiltere vizesi başvurularında olduğu gibi Tier 2 İngiltere Genel Çalışma Vizesi başvuruları da başvuru sahibinin İngiltere'de bulunacağı süre boyunca geçerliliğini koruyacak bir pasaporta sahip olunmasını gerektirmektedir. Bu niteliğe sahip pasaportu olanlar bu pasaport ile başvurabilirler. Bu niteliğe sahip bir pasaportu bulunmayanların İlçe Nüfus Müdürlüğüne başvurarak pasaport çıkartmaları gerekmektedir.

Tier 2 Vizesi için gerekli belgeler arasında en önemlilerinden birisi yalnızca İngiltere'deki belirli işverenler tarafından çıkartılabilecek olan Sponsorluk Belgesidir. Sponsorluk Belgesi (CoS-Certificate of Sponsorship) İngiltere'de çalışan göçmenleri takip etmek ve yasa dışı çalışmalarını engellemek amacı taşıyan bir belge olduğundan dolayı önemlidir. Sponsorluk Belgesi aynı zamanda İngiltere'de bulunan işverenlerin sponsor görevlerini yerine getirip getiremediklerini denetlemek için de kullanılabilmektedir.

Tier 2 Vizesi için gerekli belgeler arasında aynı zamanda başvuru sahibinin İngilizce dil bilgisi ve maddi yeterlilik şartlarını sağladığını kanıtlamak için sunması gereken belgeler de bulunmaktadır. İngilizce dil bilgisi şartının sağlanabilmesi için başvuru sahibinin IELTS Life Skills, IELTS for UKVI sınavlarına ya da Trinity College London'un sınavına girerek en az A1 seviyesinde İngilizce bildiğini ispatlaması gerekmektedir. Maddi yeterlilik şartının sağlanabilmesi için başvuru sahibinin banka hesabında başvurudan önce en az 90 gün boyunca £ 945 miktarında para bulundurmuş olması ve bunu belgelemesi gerekmektedir.

Firmamız aracılığı ile yapılan başvurularda uzmanlarımız başvuru sahiplerini Tier 2 Vizesi için gerekli belgeler hakkında bilgilendirecek ve başvuru dosyasının oluşturulması için gereken belgelerin tam bir listesini sunacaklardır. Tier 2 Vizesi için gerekli belgeler özenle toplanmalı ve titizlikle hazırlanmalılardır. Bu açıdan firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı tamamlamanız başvurularınızın mümkün olan en eksiksiz şekilde yapılmasını sağlayacaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006'dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, Tier 2 Vizesi başvuruları, İngiltere vizesi başvuruları ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bu sayfa 1735 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular