image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Profilo İngiltere Konsolosluğu Vize Başvurusu Kabul Eder Mi?

Profilo İngiltere Konsolosluğu bulunmamaktadır fakat İstanbul’da Profilo Alışveriş Merkezi içerisinde İngiltere Vize Başvuru Merkezi mevcuttur. İstanbul’dan gerçekleştirilecek vize başvuruları gerekli prosedürlerin takip edilmesinin sonucunda bu merkeze teslim edilirler. İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna veya Türkiye’deki diğer İngiltere temsilciliği birimlerine doğrudan başvuruda bulunulması mümkün olmamaktadır.

Profilo İngiltere Konsolosluğu bulunmamakla birlikte Profilo Alışveriş Merkezi, Cemal Sahir Sk., Kat: 4, No.138/A, Mecidiyeköy, İstanbul adresinde İngiltere Vize Başvuru Merkezi bulunmaktadır. İstanbul’dan yapılacak olan başvurular buradaki başvuru merkezi aracılığıyla İngiltere Başkonsolosluğunda değerlendirilmek üzere yapılabilmektedir.

Profilo İngiltere Konsolosluğu adresi olsaydı dahi Türkiye’den yapılan vize başvurularının İngiltere temsilciliği birimlerine doğrudan müracaat ile yapılmaları söz konusu olmadığından dolayı bu temsilciliğe başvurulması söz konusu olmayacaktır. Vize başvurularının yapılabilmesi için izlenmesi gereken prosedürler vardır. Vize başvurularının yapılabilmesi gerekli belgeler toplanmalı, gerekli yerlerde belgelerin tercümeleri yapılarak başvuru dosyasına eklenmeli, vize başvuru formu İngilizce olarak doldurulmalıdır. Bu işlemlerin gerçekleştirilmesinin ardından İngiltere Vize Başvuru Merkezinden randevu alınması gerekmektedir. Türkiye’de İstanbul, İzmir, Antalya, Ankara, Bursa, Gaziantep ve Adana’da başvuru merkezleri bulunmaktadır, yani bu iller içerisinden İngiltere vizesi başvurusu yapılması mümkündür. Randevunun alınmasının ardından başvuru dosyası tamamlanarak randevunun gün ve saatinde başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) ile birlikte bizzat başvuru sahiplerince İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilirler. Başvuru dosyaları merkezler aracılığı ile değerlendirilmek üzere İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna gönderilirler.

Vize başvuru prosedürleri hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz. Başvurularınızı firmamız aracılığı ile gerçekleştirmeniz durumunda uzmanlarımız gerekli belgelerin tam bir listesini sunacaklar ve sizleri takip edilecek prosedürler hakkında bilgilendireceklerdir.

CSS & Co Legal Services, İngiltere’de ve Türkiye’de bulunan başvuru sahiplerine danışmanlık hizmeti vermektedir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak ya da ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları, başvuru prosedürleri ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 904 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular