image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Marmaris'ten İngiltere Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Marmaris'te İngiltere Vize Başvuru Merkezi bulunmamakta ve başvurular genellikle buraya en yakın başvuru merkezi olan İzmir’deki başvuru merkezi aracılığıyla İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilmek üzere yapılabilmektedir.

Marmaris'te yaşamakta olup İngiltere vizesi başvurusu yapacak kişilerin vize başvurusu yapabilmeleri için burada bir başvuru merkezinin bulunmaması dolayısıyla Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Adana, Antalya ve Bursa illerindeki merkezlerin birinden başvuru yapmaları gerekir. Marmaris'ten yapılacak başvurular genellikle buraya en yakın başvuru merkezi olan İzmir’deki başvuru merkezi aracılığıyla İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilmek üzere yapılabilmektedir.

İngiltere’ye giriş yapabilmek için ilk olarak İngiltere’de bulunulacak süre boyunca geçerli olacak olan pasaportun olması gerekmektedir. Bunun ardından vize türünün saptanması ve buna bağlı olarak da başvuru dosyası için gerekli olan belgelerin toplanması ve bunların tercümeleriyle birlikte hazırlayacağı başvuru dosyası ile uzmanlarımızın alacağı randevuya katılarak başvuru gerçekleştirilebilecektir. Başvuru dosyasının hazırlanmasının ardından başvuru formunun doldurulması ve sonrasında İngiltere Vize Başvuru Merkezinden uygun gün ve saatte randevu alınması gerekir. Başvuru merkezinde başvuru dosyasının yanında başvuru sahibinin biyometrik bilgilerini de vermeleri gerekir. Biyometrik bilgiler, başvuru sahibinin parmak izleri ile fotoğraflarından oluşur.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 968 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular