image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İzmir İngiltere Konsolosluğu Adres Bilgileri Nedir?

İzmir İngiltere Konsolosluğu adres bilgileri, vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilere yardımcı olacak veya vize başvurularında gerekebilecek bir bilgi içermemektedir. Direkt olarak İngiltere temsilciliklerine müracaat edilmesi ile vize başvurusu yapmak, vize başvuru randevusu almak vb. işlemlerin gerçekleştirilmesi mümkün olmamaktadır.

İzmir İngiltere Konsolosluğu adres bilgisi vize başvurusunda bulunmak, vize randevusu almak vb. işlemleri gerçekleştirmek isteyen kişilere yardımcı olacak bir bilgi değildir. Doğrudan temsilcilik birimlerine müracaat edilmesi ile İngiltere vizesi başvurusunda bulunmak mümkün olmamaktadır.

Vize başvurularının yapılabilmesi için gerekli evraklar toplanıp, tercümesi gereken belgelerin tercümeleri yapıldıktan, vize harçları ödendikten ve vize başvuru formu doldurulduktan sonra vize başvuru randevusu alınmalıdır. Firmamız aracılığı ile gerçekleştirilecek başvurularda uzmanlarımız başvuru sahiplerine gerekli belgelerin tam bir listesini sunacaklar ve başvuru sahipleri ile irtibat halinde başvuru sahiplerine en yakın başvuru merkezinden randevu alacaklardır. Başvuru dosyasının bu randevunun gün ve saatinden önce tamamlanması gereklidir. Tamamlanan başvuru dosyaları başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) ile birlikte başvuru sahipleri tarafından İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilirler. Başvurular doğrudan konsolosluk birimlerine teslim edilemeyeceklerinden ötürü İzmir İngiltere Konsolosluğu adres bilgileri vize başvurularında gerekli olmamaktadır.

Başvuru dosyaları tamamlandıkları şehirden bağımsız olarak İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna gönderilerek bu temsilcilik biriminde işlem görürler, dolayısıyla İzmir İngiltere Konsolosluğu adres bilgileri başvuru sürecinde gerekli olmamaktadır. Aynı zamanda konsolosluğun adresi gerçekleştirilen başvuruların sonucunun alınması için de gerekli olan bir bilgi değildir. Vize başvurularının sonuçları, başvuruda teslim edilen pasaport ve diğer belgeler ile birlikte İngiltere temsilciliklerinden değil başvurunun yapıldığı İngiltere Vize Başvuru Merkezinden alınabilmektedir.

Vize başvuru prosedürleri hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, İngiltere’de ve Türkiye’de bulunan başvuru sahiplerine hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek firmamız uzmanları ile iletişime geçebilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bu sayfa 1430 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular