image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İstanbul'dan Yapılan İngiltere Vizesi Başvuruları Profilo AVM'de Mi Yapılır?

İstanbul'dan yapılan İngiltere vizesi başvuruları Mecidiyeköy’de yer alan Profilo AVM'de yapılabilmektedir.

İngiltere vizesi başvuruları Türkiye’de İngiltere Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla İngiltere Konsolosluğuna yapılabilmektedir. Yani başvuru merkezi dosyaları alıp konsolosluğa iletmek ve gelen sonuçları başvuru sahiplerine iletmek görevlerini gerçekleştirir. Bu merkezler Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Adana, Antalya ve Bursa illerinde yer almaktadır. İstanbul’da yer alan başvuru merkezi Mecidiyeköy’de yer alan Profilo AVM'de bulunmaktadır.

Başvuru sahibinin maddi ve şahsi imkânları ile gidiş amacına en uygun vize türünün belirlenmesi, uzmanlarımızın hazırlayacağı belge listesindeki belgelerin toplanması, bu belgelerin tercüme edilmesi, başvuru formunun doldurulması, ödemelerin yapılması, başvuru merkezinden danışmanlarımızca randevu alınması ve bu randevuda başvuru dosyası, parmak izi ve fotoğrafı vererek başvurunun yapılması gibi işlemleri tamamlandıktan sonra İngiltere vizesi başvurusu gerçekleştirilebilir. İngiltere vize başvuru prosedürü gereğince yapılması gereken tüm aşamalarda İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarından profesyonel destek alabilmek için CSS Legal İstanbul ofisi ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1179 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular