image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İstanbul’dan İngiltere Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İstanbul’dan İngiltere vizesi başvurusu, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya ve Gaziantep illerinde de olduğu üzere tüm işlemleriniz uzmanlarımız desteğiyle gerçekleştirildikten sonra İngiltere Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla yapılabilmektedir.

İstanbul’dan İngiltere vizesi başvurusu İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilmek üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla yapılabilmektedir. İngiltere vizesi başvuruları danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümeleri yapılıp, başvuru formları İngilizce doldurulup, vize harcı ve diğer ödemeler tamamlandıktan sonra danışmanlarımızın Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Adana, Antalya ve Bursa illerinde yer alan başvuru merkezlerinin birinden alacağı randevuda başvuru dosyasının ve biyometrik bilgilerin verilmesiyle gerçekleştirilmektedir.

Hem Türkiye hem Birleşik Krallık’tan yapılan İngiltere vizesi başvuruları ve diğer başvurularda CSS & Co Legal Services ile irtibata geçilerek profesyonel danışmanlık alınması prosedürlere uygun bir başvuru yapabilmek için oldukça faydalı olacaktır. Çünkü vize memurları değerlendirme yaptıkları esnada herhangi bir hata veya eksiklik gördükleri takdirde başvurunun reddedilmesi kararı verebilmektedir. O nedenle bu karmaşık başvurularda danışmanlık almak en güncel bilgilerle, prosedürlere en uygun şekilde başvuru yapılmasını sağlayarak vize alınabilmesini kolaylaştıracaklardır. Danışmanlık almak için CSS Legal ile iletişime geçebilirsiniz.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 976 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular