image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İstanbul'da İngiltere Vize Ofisi Nerededir?

İstanbul’da İngiltere vize ofisi Avrupa Yakası’nda Mecidiyeköy’de bulunmaktadır.

Başvuru sahiplerinin İngiltere vize ofisi de dediği İngiltere Vize Başvuru Merkezi Türkiye’den yapılan İngiltere vizesi başvurularını alma yetkisine sahip tek mercii durumundadır. Ancak başvuru merkezinin görevi bununla sınırlı olmakla birlikte vize değerlendirmelerini İngiltere Konsolosluğu vize memurları yaparlar. Başvuru merkezleri Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Bursa, Antalya ve Adana illerinde yer almaktadır.

İngiltere vizesi başvurusunun olumlu sonuçlanabilmesi için başvuru sahiplerinin İngiltere vize ve göçmenlik yönetmeliklerince belirlenmiş bulunan başvuru prosedürlerine uygun bir başvuru gerçekleştirmeleri gerekir. Bunun için başvuru sahiplerinin danışmanlarımızca kendilerine sağlanacak olan belge listesine göre başvuru belgelerini toplama, belgelerin tercümelerinin yapılması, İngiltere Vize Başvuru Merkezinden başvuru sahibine uygun bir gün ve saatte uzmanlarımızca randevu alınması, vize/başvuru ücretinin yatırılması, başvuru formunun doldurulması gibi işlemlerin yapılması gerekmektedir. Bu işlemlerde profesyonel destek alarak en güncel bilgilere uygun olarak başvurusunu gerçekleştirmek isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirler.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 942 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular