image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İstanbul Kadıköy den İngiltere Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İstanbul Kadıköy'den İngiltere vizesi başvurusu yapacak kişiler bilmelidir ki; İngiltere Vize Başvuru Merkezi bu yakada bulunmamakta, uzmanlarımızca hazır hale getirilecek başvuru dosyasının teslim edilmesiyle Avrupa Yakası’nda bulunan başvuru merkezinden uzmanlarımızın alacağı randevuya katılarak başvuru yapılabilmektedir.

İngiltere vizesine Kadıköy’den başvuru yapılamamakta, Anadolu Yakası’ndan vize başvurusu yapacak kişiler Avrupa Yakasında (Mecidiyeköy) bulunan İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru dosyası ve biyometrik bilgileri teslim ederek vize başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. Başvuru merkezine İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için danışmanlarımızın vize türünü saptamasının ardından oluşturacağı belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercüme edilip, başvuru formlarının doldurulmasının ardından vize/başvuru ücretinin ödenmesi yapıldıktan sonra danışmanlarımızla irtibat halinde alınacak randevunun gün ve saatinde başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiliz Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekmektedir.

İstanbul’dan başvuru yapan başvuru sahiplerinin de burada bahsedilen vize başvuru prosedürüne göre başvuru yapmaları gerekmektedir. İstanbul’da Kadıköy ya da Anadolu Yakasında ikamet eden kişilerin de İstanbul’da Avrupa Yakasında bulunan başvuru merkezi aracılığıyla başvuru yapmaları gerekir. Vize başvuruları hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık almak için CSS Legal danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 663 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular