image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İstanbul İngiltere Konsolosluğuna Nasıl Gidilir?

“İstanbul İngiltere Konsolosluğuna nasıl gidilir?” sorusunun cevabı vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilere yardımcı olmayacaktır zira İngiltere vizesi başvurularının Türkiye içerisinde bulunan İngiltere temsilciliği birimlerine doğrudan müracaat edilmesi ile yapılmaları mümkün olmamaktadır.

“İstanbul İngiltere Konsolosluğuna nasıl gidilir?” sorusuna cevap olarak İngiltere Başkonsolosluğunun adresi olan Meşrutiyet Caddesi, No:34, Tepebaşı, Beyoğlu, İstanbul gösterilebilir. Türkiye’de bulunan İngiltere vatandaşları bu adreste bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna müracaat ederek yardım talebinde bulunabilirler.

“İstanbul İngiltere Konsolosluğuna nasıl gidilir?” sorusunun cevabı vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilere yardımcı olacak bir bilgi içermemektedir. Bu durumun en önemli sebebi İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna direkt müracaat edilmesi ile vize başvurusu yapılmasının, vize başvuru randevusunun veya vize sonucunun alınmasının mümkün olmamasıdır.

İngiltere vizesi başvurularının yapılabilmeleri için gerekli belgelerin toplanması, bu belgelerin tercümelerinin yapılması, vize başvuru formunun doldurulması ve başvuru prosedürlerinin takip edilmesi gerekmektedir. Firmamız aracılığı ile yapılacak başvuruda uzmanlarımız başvuru sahiplerini gerekenler ve başvuru süreci hakkında bilgilendireceklerdir. Başvuru sürecinin sonunda tamamlanan başvuru dosyası biyometrik bilgiler (başvuru sahibinin fotoğrafı ve parmak izleri) eşliğinde bizzat başvuru sahiplerince İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilir. Başvuru dosyası herhangi bir İngiltere temsilciliği birimine teslim edilemez. Vize başvuru süreci hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Vize başvurularının sonuçları ve vize başvurusunda teslim edilen belgeler İngiltere Başkonsolosluğuna giderek alınmamakta olduklarından dolayı sıkça sorulan “İstanbul İngiltere Konsolosluğuna nasıl gidilir?” sorusunun cevabı başvurularının sonuçlanmasını bekleyenlere yardımcı olacak bir bilgi içermemektedir. Başvuruların sonuçları başvurular esnasında teslim edilen belgeler ve pasaport ile birlikte başvurunun yapıldığı İngiltere Vize Başvuru Merkezinden alınmaktadır.

CSS & Co Legal Services, Türkiye’de ve İngiltere’de bulunan başvuru sahiplerine hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya İngiltere’de ve Türkiye’de bulunan ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, vize başvuruları, vize başvurularının gereksinimleri, göçmenlik kuralları ile ilgili detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 1114 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular