image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere’ye İş Vizesi Nasıl Alınır?

İngiltere’ye İş Vizesi alınabilmesi için izlenmesi gereken prosedürler hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere’ye İş Vizesi başvurularının yapılabilmesi için uzmanlarımız tarafından başvuru sahiplerine tedarik edilecek belge listesindeki belgelerin tamamlanması, tercümesi gereken belgelerin tercümelerinin yapılması, vize başvuru formunun doldurularak başvuru dosyasına eklenmesi, öncelikli/hızlandırılmış servislerden yararlanılacak ise bu servislere ait prosedürlerin de izlenmesi gerekmektedir. Uzmanlarımız tarafından alınacak randevunun gün ve saatinden önce tamamlanmış olması gereken başvuru dosyasının başvuru sahibinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) ile birlikte İngiliz Konsolosluğu tarafından değerlendirilmek üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru sahibi tarafından teslim edilmesiyle başvuru süreci tamamlanmaktadır.

İngiltere’ye İş Vizesi almak için yapılan başvurularda dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi başvuru dosyasının gereksinimlerinin başvurulan İngiltere Çalışma/İş Vizesi türüne göre değişkenlik gösterebildiğidir. Bazı İngiltere İş Vizesi başvurularında başvuru sahibinin sağlaması gereken şartlar bir diğer İngiltere İş Vizesi başvurusunda aranmayabilmektedir. Bununla beraber, başvuru dosyasına eklenmesi gereken belgelerde herhangi bir eksiklik bulunması durumunda başvuru olumsuz sonuçlanmaktadır. Firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvuruda bulunmanız başvurunuzun mümkün olan en eksiksiz şekilde hazırlanmasını sağlayacak ve başvurunuzdan olumlu sonuç alınması ihtimalini oldukça yükseltecektir.

İngiltere’ye İş Vizesi almak amacıyla yapılan başvurularda seçilen İngiltere İş Vizesi türüne dikkat edilmesi aynı zamanda başvurunun makul sayılabilmesi açısından da önem teşkil etmektedir. Örneğin, 18 aylık bir çalışma programına katılmak için İngiltere’ye gidecek birisinin Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi başvurusunda bulunması gerekmektedir. Başvuru sahiplerinin çalışmak istedikleri iş dalına ya da çalışmayı amaçladıkları sürenin ötesine uzanan bir İngiltere Çalışma/İş Vizesi türüne başvurmaları başvurunun makul olmasına gölge düşürebilecek ve başvurunun olumsuz sonuçlanmasına yol açabilecektir. İngiltere Çalışma/İş Vizesi türleri, bu vize türlerinin kullanım alanları ve kısıtlamaları hakkında firmamız uzmanları ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bugüne İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtası ile irtibata geçebilir, uzmanlarımızdan vize başvuru süreçleri, vize başvuru gereksinimleri, İngiltere İş Vizesi türleri, İngiltere vizeleri ve göçmenlik kuralları ile ilgili detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 925 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular