image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere de Vatandaşlık Nasıl Alınır? Hangi Şartlar Sağlanmalıdır?

İngiltere'de vatandaşlık nasıl alınır, sorusuna yanıt arayan, başvuru için gerekli prosedürleri uygulayan ve başvuru şartlarını sağlayan bireylerin başvurusunun olumsuz sonuçlanma ihtimali azalmaktadır. CSS Legal uzman danışmanları profesyonel destek vererek vatandaşlık başvurularında olumlu sonuç alma ihtimalini artıracaktır.

İngiltere'de vatandaşlık nasıl alınır sorusunu araştıran bireyler genellikle internetteki çeşitli sitelerde, forumlarda, sözlüklerdeki bilgileri dikkate alarak başvuru yapmakta ve vatandaşlık başvurusu reddi almaktadır. Vatandaşlık başvuru reddi alan bireyler İngiltere vatandaşlık başvurusu bir hak olmadığı için itiraz başvurusu yapamamakta ve yeniden başvuru yapmaktadır. Tekrar tekrar benzer hatalar yapmamak ve başvuru reddi alma ihtimalini azaltmak için CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçerek profesyonel destekle hayallerinizi süsleyen İngiltere vatandaşlık belgenizi alma ihtimalini artırabilirsiniz.

İngiltere'de vatandaşlık nasıl alınır, vatandaşlık başvurusu nasıl yapılır diyen bireyler öncelikle prosedürleri ve bunulduğu şartlara göre değişim gösteren başvuru şartlarını CSS Legal uzmanlarından öğrenmelidir. Birleşik Krallık vatandaşlık başvurusunda bulunacak bireylerin başvuru şartları İngiliz vatandaşı bir bireyle evli olup olmamasına göre değişmektedir.

İngiltere vatandaşlık başvurusunda bulunacak bireyler, başvuru formunu gerçek bilgiler ile doldurarak başvuru ücretini yatırmalıdır. Başvuru ücretini yatırmayan bireylerin başvuru işlemleri başlatılamayacaktır. İngiltere vatandaslik başvurusunda bulunan İngiliz vatandaşı bireyle evli olan kişilerin; adli sicil kaydının temiz olması, iyi karakterli olması, son 3 yıldır İngiltere’de yaşıyor olması, son 3 yıldır Birleşik Krallıkta yaşıyor olması ve bu süre zarfında 270 günden fazla Birleşik Krallık sınırlarına çıkmamış olması gibi örneklendirilen şartları taşıyor olması beklenmektedir. İngiltere vatandaşlığı için başvuran İngiliz vatandaşı ile evli olmayan bireyler; İngiltere’de son 5 yıldır yaşıyor olmak ve bu süre içerisinde 450 günden fazla Birleşik Krallık sınırları dışında kalmamış olmak, adli sicil kaydının temiz olması, İngilizce dil belgesi (en az B1 seviyesinde) vb. olarak örnekler verilebilir. İngiltere vatandaşlık başvuruları için gerekli olan evrakların neler olabileceği konusunda CSS Legal uzmanlarına danışılması önerilmektedir.

Göçmenlik hukuku, İngiltere vatandaşlık kanunu ve başvuru için gerekli evraklar konusunda uzman CSS & Co Legal danışmanlarından destek alarak Galler vatandaşlığı, İskoçya vatandaşlığı, Kuzey İrlanda vatandaşlığı, İngiltere vatandaşlığı başvurusu ve kazandırdığı haklar konusunda daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services Müşavirlik ve Danışmanlık Şirketi İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları, İngiltere vatandaşlığı konularında Londra, Ankara, İstanbul ofisleriyle 2006 yılından beri hizmet vermektedir.

İngiltere'de vatandaşlık nasıl alınır, İngiltere vatandaşlık başvurusu nasıl yapılır gibi sorular kafanızı kurcalıyor ise CSS Legal İngiltere Vatandaşlığı Danışmanlık Hattı aracılığıyla CSS & Co Legal Services uzman danışmanlarına ulaşarak yanıt bulabilir, Birleşik Krallık vatandaşlık başvuru işlemlerinize hemen başlayabilirsiniz.

Bu sayfa 840 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular