image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere’de Vatandaşlık Eğitimi Nereden Alınabilir?

İngiltere’de vatandaşlık eğitimi İngiltere vatandaşlığı başvurularında bulunacak kişilerin mutlaka geçmeleri gereken Life in the UK (İngiltere’de Yaşam) sınavına yönelik kursları kapsamaktadır. İngiltere vatandaşlığı başvuruları ve bu başvuruların gereksinimleri hakkında firmamız uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere vatandaşlığı başvurularının yapılabilmesi için başvuru sahiplerinin karşılamaları ve karşıladıklarını ispat etmeleri gereken bazı koşullar vardır. İngiltere’de belirli süre İngiltere vizesi ile ve belirli süre sürekli oturum izni ile ikamet etmiş olma, kişinin sabıka kaydının temiz olması, göçmenlikle ilgili herhangi bir suç işlememiş olma vb. şartlar sağlandığı takdirde İngiltere vatandaşlık başvurusu yapılabilmektedir. Vatandaşlık başvurularının yapılabilmesi için başvuru sahiplerinin girmeleri ve başarılı olmaları gereken sınavlar da mevcuttur. İngiliz vatandaşlık başvurularının gereksinimleri ve başvuruların yapılabilmesi için sağlanması gereken şartlar hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere’de vatandaşlık eğitimi kapsamında İngiltere vatandaşlığı başvurularında bulunan kişilerin girmeleri gereken Life in the UK (İngiltere’de Yaşam) sınavına yönelik kurslar yer alabilmektedir. Life in the UK sınavı İngiliz kültürü ve İngiltere’de güncel olaylar hakkında soruların yer aldığı bir sınavdır ve vatandaşlık başvurularının yapılabilmesi için başvuru sahiplerinin bu sınavda başarılı olmaları gerekmektedir. Bu sınav hakkında detaylı bilgi almak için CSS & Co Legal Services uzmanları ile irtibata geçebilir veya web sitemizin ilgili sayfasını inceleyebilirsiniz.

İngiltere’de vatandaşlık eğitimi aynı zamanda İngiltere vatandaşlığı başvurularında aranan İngilizce yeterlilik şartına yönelik dil eğitimlerini de kapsar. İngiltere vatandaşlık başvurularında başvuru sahipleri IELTS Life Skills veya IELTS for UKVI sınavlarından birisine girerek başarılı olmak durumundadırlar. Dil bilgisi yeterliliği Trinity College London’ın ilgili sınavlarından geçilmesi durumunda da sağlanabilmektedir. İngilizce dil bilgisi şartının yerine getirilmesi hakkında firmamız uzmanları ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, Türkiye’de ve İngiltere’de bulunan başvuru sahiplerine hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal’in vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, İngiltere’de vatandaşlık eğitimi, İngiltere’de vatandaşlık başvuruları, vatandaşlık başvurularının gereksinimleri, süreçleri ve prosedürleri hakkında detaylı bilgi edinebilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 941 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular