image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere’de Evlilik Vizesi Nasıl Alınabilir?

İngiltere’de Evlilik Vizesi alınabilmesi için sağlanması gereken koşulların ve izlenmesi gereken prosedürlerin neler oldukları hakkında CSS Legal uzmanları ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere’de Evlilik Vizesi, İngiltere’de evlenmek ya da partnerlik kaydı yaptırmak isteyen kişilerin başvurabileceği bir İngiltere vizesi türüdür. Bu vize türü İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi kategorisi içerisinde değerlendirilmektedir. Bu açıdan başvuru sahiplerinin İngiltere Turist Vizesi başvurularında sağlamaları gereken temel şartları bu vize başvurularında da sağlamaları gerekmektedir. İngiltere Turist Vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin sağlaması gereken şartların neler oldukları hakkında firmamız uzmanları ile irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere’de Evlilik Vizesi başvurularında aranan ve bu vize türüne özgü şartlardan birisi başvuru sahibinin İngiltere’ye evlilik işlem ve sürecini gerçekleşmek için gidiyor olmasıdır. Başvuru sahiplerinin bu işlemi gerçekleştirdikten sonra ülkeyi terk etmeleri gereklidir. İngiltere’de kalmak/İngiltere’ye evlilik yolu ile yerleşmek istendiği takdirde İngiltere Evlilik/Yerleşim Vizesi kategorisindeki vizelerden uygun olanına başvurulması gerekmektedir. İngiltere Evlilik/Yerleşim Vizesi kategorilerinin sunduğu haklar, kullanım alanları ve gereksinimleri hakkında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere’de Evlilik Vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin İngiltere’de devlet sosyal yardımlarına muhtaç olmayacaklarını ispat etmeleri gerekmektedir. Başvuru sahibinin gelir ve birikimini gösteren evrakları başvuru dosyası ile sunması bu şartı sağladığını gösterebilmesi açısından önemlidir. Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda firmamız uzmanları başvuru sahiplerine gerekli belgelerin tam bir listesini sunacak, sağlanması gereken şartlar ve bu şartların sağlanması için gerekenler hakkında başvuru sahiplerini bilgilendireceklerdir.

CSS & Co Legal Services, İngiltere’de ve Türkiye’de bulunan başvuru sahiplerine hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS Legal danışmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, farklı İngiltere vizesi türleri, bu vizelerin kullanım alanları, sundukları haklar ve başvuru dosyalarında ispat edilmesi gereken hususlar hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 865 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular