image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere’de Çalışma Vizesi Nasıl Alınır?

“İngiltere’de çalışma vizesi nasıl alınır?” sorusunun cevabını öğrenmek ve başvuru prosedürleri hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız aracılığı ile yapılacak İngiltere Çalışma/İş Vizesi başvurularında uzmanlarımız tarafından başvuru sahiplerine sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin toparlanması, tercümesi gerekli belgelerin tercümelerinin yapılması, vize/başvuru ücreti yatırıldıktan sonra başvuru formunun İngilizce olarak doldurulması gerekmektedir. Öncelikli/hızlandırılmış servislerden yararlanılmak isteniyor veya yararlanılmasına ihtiyaç duyuluyor ise bu servislerin prosedürleri de izlenmelidir. Uzmanlarımız tarafından başvuru sahipleri ile iletişim halinde alınacak randevunun gün ve saatinden önce tamamlanacak olan başvuru dosyasının başvuru sahibinin biyometrik bilgileri (beyaz arka planda çekilmiş fotoğrafı ve parmaklarının izleri) ile birlikte İngiltere Vize Başvuru Merkezine bizzat başvuru sahibince elden teslim edilmesi ile başvuru tamamlanmaktadır. “İngiltere’de çalışma vizesi nasıl alınır?” sorusunun başvuru prosedürleri bakımından cevabı bu şekildedir.

Bu noktada dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi, “İngiltere’de çalışma vizesi nasıl alınır?” sorusunun cevabının başvurulan İngiltere Çalışma Vizesi türüne göre de değişebildiğidir. Farklı İngiltere Çalışma/İş Vizesi türlerinin farklı gereksinimleri olabilmektedir. Bazı İngiltere Çalışma Vizesi başvurularında İngiltere’deki işveren tarafından çıkartılacak olan Sponsorluk Sertifikası (CoS-Certificate of Sponsorship) başvuru dosyasında bulunmak durumundadır.

Benzer şekilde, bazı vize başvurularında başvuru sahibinin sağlaması gereken İngilizce dil bilgisi veya maddi yeterlilik şartları bulunabilmektedir. Örneğin, Din Görevlileri İçin İngiltere Çalışma Vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin en az B1 seviyesi İngilizce dil bilgisi sahibi olduklarını ispatlamaları gerekmektedir. Farklı İngiltere Çalışma Vizesi türlerinin kendilerine has gereksinimleri hakkında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Firmamız uzmanları ile görüşerek İngiltere Çalışma Vizesi nasıl alınır, başvuru süreçleri, vize başvurularının gereksinimleri ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 893 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular