image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Ziyaretçi Vizesi için Gerekli Evraklar Nelerdir?

İngiltere ziyaretçi vizesi için gerekli evraklar, başvurusunu CSS Legal ile yapan başvuru sahiplerine başvuru yapacakları İngiltere vizesi türüne göre kişiye özgü olarak belirlenmektedir.

İngiltere ziyaretçi vizesine başvuru yapacak olan başvuru sahiplerinin bu İngiltere vizesinin şartlarını sağladıklarını gösterebilmeleri için gerekli evraklar başvuru dosyalarında sunulmalıdır. Bu evrakların ne olduğuna dair evrak listesi başvurusunu firmamız uzmanlarıyla gerçekleştiren başvuru sahiplerinin kişisel durumları göz önünde bulundurularak hazırlanmaktadır.

İngiltere Vize Başvuru Merkezine ziyaret kapsamlı İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için diğer İngiltere vizesi türlerinde de olduğu üzere danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanması, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesinin yapılması, başvuru formlarının doldurulması, ödemelerinin yapılması, danışmanlarımızla irtibat halinde randevu alınması, randevunun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiliz Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekir. 

İngiltere turist/ziyaretçi vizesi türlerinden biri olan bu vize türüne başvuru yapılırken sunulacak olan başvuru dosyasında bu vizenin şartlarının karşılandığını gösteren belgelerden en önemlileri başvuru sahibinin geri döneceğine dair sunacağı belgelerdir. Bunun yanında ne kadar süre İngiltere’de kalacağı, nerede kalacağı, masraflarını nasıl karşılayacağı gibi hususları gösteren belgelerin de uzmanlarımızın sağlayacağı belge listesindeki belgelere ek olarak sunulması gerekir.

İngiltere vizesi başvurularında hangi işlemlerin yapılması gerektiği ve bu işlemleri yaparken nasıl bir prosedür izlemek gerektiğine dair bilgi almak ve başvurunuzu gerçekleştirmek üzere CSS Legal ile irtibata geçebilirsiniz. Türkiye ve Londra ofisleri bulunan firmamız, her iki ülkede yapacağınız tüm vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 991 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular