image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Gerekli Belgeler Nelerdir?

İngiltere Ziyaretçi Vizesi gerekli belgeler arasında İngiltere seyahati esnasında başvuru formu, belge tercümeleri, kişinin biyometrik bilgileri gibi belgeler vardır. İngiltere Ziyaretçi Vizesi için gerekli belgeler hakkında firmamız uzmanlarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Ziyaretçi Vizesi için gerekli belgeler arasında en başta geçerli ve amaçlanan İngiltere seyahati esnasında geçerliliğini koruyacak olan bir pasaport bulunmaktadır. Geçerli pasaport sahipleri bu pasaportu kullanarak başvuruda bulunabilirler. Geçerli pasaport sahibi olmayanların İlçe Nüfus Müdürlüğüne başvurarak pasaport çıkartmaları gerekmektedir. Bu şartı sağlayan bir pasaport bulunmadığı halde başvuru işlemlerine başlanması mümkün değildir.

İngiltere Ziyaretçi Vizesi gerekli belgeler arasında uzmanlarımız tarafından tedarik edilecek belge listesinde yer alacak belgeler, tercümeleri gerekli olan belgelerin tercümeleri, vize/başvuru ücretinin ödenmesinin ardından doldurulabilen başvuru formu, başvuru sahibinin beyaz arka planda yüzünü detaylı bir şekilde gösteren fotoğrafı ve parmak izlerinden oluşan biyometrik bilgileri vardır. Bu ve diğer gerekli belgeler ile oluşturulacak olan başvuru dosyası, İngiliz Konsolosluğu tarafından değerlendirmeye alınmak üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmektedir. Başvuru dosyaları için gerekli olan belgeler hakkında firmamız uzmanları ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Ziyaretçi Vizesi için gerekli belgeler arasında aynı zamanda uzmanlarımızın gerekli görmesi durumunda başvuruya yardımcı olması için talep edebilecekleri çeşitli ek belgeler de bulunmaktadır. Gerekli olabilecek ek belgeler başvuruların vize türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin, İngiltere Aile Ziyareti Vizesi başvurusunda bulunulması durumunda başvuru sahibinin İngiltere’de sürekli oturum izni ile ya da İngiltere vatandaşı olarak bulunan birinci derece akrabasından alacağı davet mektubunun başvuru dosyasına eklenmesi gerekmektedir.

Benzer olarak İngiltere Ziyaretçi Vizesi gerekli belgeler arasında başvuru sahibinin İngiltere seyahati esnasında oluşabilecek masraflarını karşılayabileceğini ispatlamak için kullanacağı belgeler de bulunmaktadır. İngiltere seyahati esnasında devlet sosyal yardımlarına muhtaç olmayacağını ispatlamak için başvuru sahipleri maaş bordrosu, tapu belgesi, sigorta kağıdı, vb. belgeleri de başvuru dosyalarına ekleyebilirler. Firmamız aracılığı ile yapacağınız başvurularda uzmanlarımız gereken ek belgelerin ne oldukları ve neden gerektikleri konusunda sizleri bilgilendireceklerdir.

İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi başvuruları olumlu sonuç alınması zor başvurulardır. Vize memurları başvuru dosyasında herhangi bir eksiklik görmeleri durumunda başvuruları reddedebilmektedirler. CSS Legal’in sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanmanız, başvurularınızın mümkün olduğunca eksiksiz yapılmasını sağlayacak ve olumsuz sonuçla karşılaşma ihtimalinizi olabildiğince aza indirecektir.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. Firmamız uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak ya da ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, vize başvurularınızda hangi belgelerin gerekli olduğu, vize başvuruları, vize başvuru prosedürleri hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 917 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular