image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Yerleşim Vizesi Ücretleri Ne Kadardır?

İngiltere Yerleşim Vizesi ücretleri bazı etmenler uyarınca değişkenlik gösterebilmektedir. CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek vize ücretleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Yerleşim Vizesi ücretleri arasında bulunan ücretlerin en önemlilerinden birisi vize/başvuru ücretidir. Başvuru dosyasında mutlaka bulunması gereken vize başvuru formunun doldurulabilmesi için vize/başvuru formunun ödenmesi gerekmektedir. Vize başvuru formunun doldurulmaması halinde başvuru dosyası tamamlanamayacak ve başvuru yapılamayacaktır. Vize/başvuru ücreti ve vize başvuru formu hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere Yerleşim Vizesi ücretleri arasında başvuruda öncelikli servislerden yararlanılması durumunda oluşmaktadır. İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularında ihtiyaç duyulması halinde yararlanılabilecek ve bu vize türüne özgü olan servis Yerleşim Vizesi İçin Öncelikli Servistir (Settlement Priority Visa Service). Bu servisin kullanılması durumunda yerleşim kapsamlı vize başvurularının ortalama değerlendirilme süresi olan 90 gün (3 ay/12 hafta) içerisinde değil 15 iş günü içerisinde sonuçlanması mümkün olabilmektedir. Yerleşim Vizesi İçin Öncelikli Servisin kullanılması halinde ödenmesi gereken ek ücret mevcuttur. Öncelikli servisler ve bu servislerin ücretleri hakkında firmamız uzmanlarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Yerleşim Vizesi ücretleri için belirleyici olabilen başka unsurlar da vardır. Bunlardan birisi, vize ücretlerinin dolar kuru üzerinden Türk Lirasına çevrilerek değerlendiriliyor olmalarıdır. Dolar kurunda herhangi bir değişiklik olması vize ücretlerini de etkilemektedir. Benzer şekilde İngiltere’de mali yılın 5 Nisan’da sona ermesi de vize ücretlerini etkilemektedir. Yeni mali yılın başlaması ile harçlar, vergiler vb. ücretlerde yaşanabilecek olan artışlar vize ücretlerine de yansımaktadır.

İngiltere vizesi ücretleri sürekli olarak değişim halindedir. Bu unsur göz önüne alındığında vize ücretlendirmeleri hakkında en güncel bilgiler ışığında başvuruda bulunulmasının önemi ortaya çıkmaktadır. Başvuru sahiplerinin danışmanlık hizmeti almaları vize ücretlendirmeleri, vize başvuruları ve göçmenlik kuralları hakkında güncel bilgi edinmelerini sağlayabilecek ve başvurularının olumlu sonuçlanması olasılığını arttırabilecektir. CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile iletişime geçerek vize ücretlendirmeleri hakkında en güncel bilgilere ulaşabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. CSS & Co Legal Services vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek irtibata geçebilir, İngiltere vizesi ücretleri, öncelikli servisler ve ücretlendirilmeleri, İngiltere vizesi başvuruları, göçmenlik hukuku hakkında her konuda detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz. 

Bu sayfa 906 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular