image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Yerleşim Vizesi Ücreti Ne Kadardır?

İngiltere Yerleşim Vizesi ücreti bazı unsurlara bağlı olarak değişebilmektedir. Vize harçları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Yerleşim Vizesi ücreti içerisinde yer alan en önemli ücretlerden birisi vize harcıdır. Vize harcının yatırılması vize başvurusunun tamamlanabilmesi için doldurulması ve başvuru dosyasına eklenmesi zorunlu olan başvuru formunun doldurulabilmesi için gereklidir. Vize başvuru formu doldurulmadığı takdirde vize başvurusunun tamamlanması mümkün değildir. Vize harcı, vize başvuru formu ve formun doldurulması hakkında firmamız uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Evlilik Vizesi ücreti aynı zamanda ihtiyaç duyulması halinde kullanılabilecek olan öncelikli servislerin ücretlerini de içerebilmektedir. İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularında bu vize türüne özgü olan Yerleşim Vizesi İçin Öncelikli Servis (Settlement Priority Visa Service) kullanılabilmektedir. Bu öncelikli servis, yerleşim kapsamlı vize başvurularının normal şartlar altında ortalama değerlendirilme süreleri olan 90 gün (12 hafta/3 ay) değil 15 iş günü içerisinde sonuçlanmalarına olanak tanıyabilmektedir. Öncelikli servisler kullanılır ise bu servislere ait ücretlerin ödenmesi gerekli olmaktadır. Öncelikli servislerin ücretlendirilmesi ve kullanımları hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Yerleşim Vizesi ücreti aynı zamanda dolar kuruna ve İngiltere’deki mali yılın bitiyor olmasına bağlı olarak da değişebilmektedir. Vize ücretleri dolar kuru üzerinden Türk Lirasına çevrilerek işlem görmektedir ve dolayısıyla Dolar kurunda herhangi bir değişiklik olması durumunda buna uygun olarak vize ücretleri de değişmektedir. Aynı zamanda her yıl 5 Nisan’da İngiltere’de mali yıl sona ermektedir. Yeni mali yılın başlamasına bağlı olarak bazı ücretlerde gerçekleşebilecek artış vize ücretlerinin de artmasına sebep olmaktadır.

Vize ücretlerinin sürekli olarak değişmeleri söz konusudur. Vize başvurularında danışmanlık hizmeti almak başvuruların en güncel bilgiler ışığında yapılmasını sağlayacağından başvuruların olumlu sonuçlanması ihtimalini arttırabilecektir. CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile iletişime geçerek vize başvuru prosedürleri, vize başvurularının gereksinimleri ve vize ücretleri hakkında güncel bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, İngiltere’de ve Türkiye’de bulunan başvuru sahiplerine hizmet veren bir danışmanlık şirketidir. 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtası ile iletişime geçebilir, vize ücretleri, vize başvuruları ve göçmenlik kuralları hakkında her konuda detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 991 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular