image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesini Kim Veriyor?

İngiltere vizesi başvuruları İngiltere Vize Başvuru Merkezinden alınan randevuda uzmanlarımızca hazırlanan başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler teslim edilerek yapılmakla birlikte başvurunun değerlendirilmesi, “İngiltere vizesini kim veriyor?” sorusunun cevabı, İngiltere Konsolosluğu tarafından yapılmaktadır.

“İngiltere vizesini kim veriyor?” sorusunun cevabı, İngiltere vizesi başvurusu yapacak kişilerce başvuru yapmadan önceki süreçte en çok merak edilen sorulardan biridir. Bu sorunun cevabı Türkiye’den yapılan başvurular için İngiltere Konsolosluğu, İngiltere’den yapılan başvurular için ise İngiltere İçişleri Bakanlığıdır.

Türkiye’den yapılan başvurular, İngiltere Vize Başvuru Merkezinden uzmanlarımızca alınan randevuda yine uzmanlarımızca hazırlanan başvuru dosyası ile birlikte biyometrik bilgiler teslim edilerek yapılmakla birlikte başvurunun değerlendirilmesi İngiltere Konsolosluğu tarafından yapılmaktadır.

Konsolosluk vize memurlarınca değerlendirilip bir karara bağlanan İngiltere vizesi başvurusunu gerçekleştirmek isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçerek başvurulara dair detaylı bilgi alabilirler. Firmamızdan detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti alınarak başvuru prosedürlerine uygun bir başvuru yapabilmek ve olumlu sonuç alabilme ihtimalini arttırabilmek başvuru sahiplerine pek çok avantaj sağlamaktadır.

İngiltere vizesi başvurularında hangi işlemlerin yapılması gerektiği ve bu işlemleri yaparken nasıl bir prosedür izlemek gerektiğine dair bilgi almak ve başvurunuzu gerçekleştirmek üzere CSS Legal ile irtibata geçebilirsiniz. Türkiye ve Londra ofisleri bulunan firmamız, her iki ülkede yapacağınız tüm vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1064 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular