image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesine Nasıl Başvurulur?

“İngiltere vizesine nasıl başvurulur?” sorusunun cevabını arayan kişiler İngiltere vizesi başvurularının karmaşık vize başvuru prosedürüne sahip olduğunu bilmelidir.

“İngiltere vizesine nasıl başvurulur?” sorusunun cevabını merak eden başvuru sahipleri İngiltere vizesi başvurularının oldukça karmaşık vize başvuru prosedürüne sahip olduğunu bilmelidir. İngiltere göçmenlik kanun ve yönetmeliklerince belirlenmiş bulunan vize başvuru prosedürlerinin gerektirdiği işlemlere başlamadan önce başvuru sahiplerinin geçerli bir pasaporta sahip olması şarttır.

Geçerli bir pasaportun yoksa temin edilmesinin ardından başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarını gidiş amaçları ve sahip oldukları maddi ve kişisel şartları açıklayarak başvuru yapacakları İngiltere vizesi türünün saptanmasını sağlamalıdır. Bunun ardından danışmanlarımızca evrak listesi oluşturulacak ve bunların tercümelerinin bir yeminli tercüman tarafından yapılması sağlanacaktır. Belgeler ve tercümelerin ardından başvuru sahibinin başvuru formunun doldurulması, vize harcı ve varsa diğer ek ödemelerin yapılması ve İngiltere Vize Başvuru Merkezinden randevu alınması işlemlerinde de CSS Legal danışmanları profesyonel destek sağlamaktadır.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 938 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular