image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesine Ankara Sheraton’dan Mı Başvuru Yapılır?

İngiltere vizesine Ankara’dan başvuru yapacak olan başvuru sahipleri başvurularını Sheraton’da bulunan İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapabilirler.

Ankara’dan İngiltere vizesi başvurusu yapılabilmesi için başvuru evraklarının tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, İngilizce başvuru formlarının doldurulup, varsa gerekli başvuru harç ve ödemelerinin yapılıp, parmak izi randevularının alınması sonrasında konsolosluğa incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere teslim edilebildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezinden uzmanlarımızca randevu alınmalıdır.

Ankara Sheraton’da bulunan İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilen bilgi ve belgeler konsolosluğa gönderilerek vize memurlarınca değerlendirilir. Türkiye’den yapılan tüm vize başvuruları İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna gönderilerek buradaki memurlarca değerlendirilmektedir.

Geçerli bir vize başvurusu yapılabilmesi için başvuru yapan kişilerin başvuru dosyası ile birlikte parmak izleri ve fotoğraftan oluşan biyometrik bilgilerini de başvuru merkezine vermeleri gerekmektedir.

İngiltere vizesi başvuruları, karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenlerle bu başvurularda vize danışmanlığı almak oldukça önem taşır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve başvurulara dair her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 6649 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular