image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesine 2. Başvuru Hangi Ülkeden Yapılmalıdır?

İngiltere vizesine 2. başvuru bazı vize türlerinde İngiltere’den yapılabilmekle birlikte bazılarında Türkiye’ye geri dönerek vize başvurusu yapmak gerekebilmektedir.

İngiltere vizesi başvuruları hem İngiltere’den hem de İngiltere dışındaki ülkelerden yapılabilmektedir. Ancak İngiltere vizesine 2. başvurusunu (uzatma başvurusu, başka İngiltere vizesine geçiş başvurusu vb.) yapacak olan başvuru sahipleri bazı vize türlerinde İngiltere’den başvuru yapabilirken bazılarında ilk vizenin bitimiyle Türkiye’ye dönerek başvuru yapmaları gerekmektedir. Mesela İngiltere öğrenci ziyaretçi vizesi ile İngiltere’de kısa süre eğitim almış bir öğrenci Tier-4 İngiltere öğrenci vizesine geçerek daha uzun süreyle İngiltere’de eğitim almak isterse Türkiye’ye dönerek başvurusunu yapması gerekmektedir.

İngiltere’de hâlihazırda yasal olarak bir İngiltere vizesi türü ile bulunup İngiltere’den uzatma ya da geçiş başvurusu yapmak üzere ikinci başvurularını gerçekleştirecek olan başvuru sahipleri CSS Legal Londra ofisi ile irtibata geçerek alternatiflerinin ne olduğuna dair bilgi alabilirler.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 866 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular