image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesinde Yetkili Acenta Neresidir?

İngiltere vizesi başvurularını kabul etmek ve İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilmek üzere gönderilmesini sağlamak için yetkili acenta Teleperformans İngiltere Vize Başvuru Merkezidir.

Teleperformans İngiltere Vize Başvuru Merkezi, İngiltere vizesi başvurularını kabul etmek ve İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilmek üzere gönderilmesini sağlamak için konsolosluk tarafından görevlendirilmiş yetkili acentadır. Buradan uzmanlarımızca alınacak olan randevuya katılarak başvuru dosyası ile biyometrik bilgilerinizi vererek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İngiltere vizesi başvurusu yapılabilmesi için başvuru evraklarının tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, İngilizce başvuru formlarının doldurulup, gerekli başvuru harç ve ödemelerinin yapılıp, başvuru randevularının alınması sonrasında konsolosluğa incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere teslim edilebildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezinden uzmanlarımızca randevu alınmalıdır. Burada alınan başvurular İngiltere Konsolosluğuna gönderilerek buradaki vize memurlarınca değerlendirilmektedir.

Türkiye’de İngiltere’ye gitmek üzere vize başvurusu yapılabilen başvuru merkezleri İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep, Bursa, Antalya ve Adana illerinde bulunmaktadır. Başvurusunu CSS Legal ile gerçekleştiren başvuru sahiplerine bu merkezlerin en yakın olanından randevu alınarak başvurusunun gerçekleştirilmesi sağlanacaktır.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 5451 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular