image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi VFS Başvuru Merkezine Mi Yapılır?

İngiltere vizesi başvurusu, VFS Global Vize Başvuru Merkezine değil TLSContact İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılabilmektedir.

Türkiye’den yapılan İngiltere vizesi başvuruları İngiltere Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilmek üzere yapılabilmektedir. Bunun anlamı başvuruların başvuru merkezine yapıldığı, başvuruların değerlendirilmesinin ise İngiltere Konsolosluğu tarafından yapıldığıdır.

İngiltere’ye gitmek üzere yapılacak olan vize başvuruları VFS Global Vize Başvuru Merkezine değil TLSContact İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılabilmektedir. Bu başvuru merkezinden randevu alınarak başvuru dosyası ile biyometrik bilgilerin (fotoğraf ile parmak izleri) teslim edilmesi gerekmektedir. Başvurusunu CSS Legal ile gerçekleştiren başvuru sahiplerinin vize türlerinin belirlenmesi, belge listesinin oluşturulması, tercümelerin yapılması, başvuru formunun doldurulmasının yanı sıra İngiltere Vize Başvuru Merkezinden randevu alınması işlemi de uzmanlarımızca yapılmaktadır. Başvurularla ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi başvurularında hangi işlemlerin yapılması gerektiği ve bu işlemleri yaparken nasıl bir prosedür izlemek gerektiğine dair bilgi almak ve başvurunuzu gerçekleştirmek üzere CSS Legal ile irtibata geçebilirsiniz. Türkiye ve Londra ofisleri bulunan firmamız, her iki ülkede yapacağınız tüm vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 4143 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular