image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi VAF1 Formu Nedir?

İngiltere vizesi VAF1 formu, İngiltere’ye kısa süreli ve ziyaret amaçlı gitmek isteyen başvuru sahiplerinin başvuruları için doldurulması gereken ve başvurusunu CSS Legal ile gerçekleştiren başvuru sahiplerine uzmanlarımız tarafından doldurulan başvuru formudur.  

İngiltere vizesi VAF1 formu, İngiltere’ye 6 aydan kısa süreli ve ziyaret amaçlı gitmek isteyen başvuru sahiplerinin başvuruları için doldurulması gereken başvuru formuna verilen addır. Başvurusunu CSS Legal ile gerçekleştiren başvuru sahiplerinin başvuru formu uzmanlarımız tarafından doldurulmaktadır. İngiltere vizesi türünün belirlenmesi, belgelerin toplanması, belgelerin tercümelerinin yaptırılması, başvuru formunun doldurulması, başvuru merkezinden randevu alınması, ücretlerin yatırılması vb. işlemleri CSS Legal uzmanlarından profesyonel destek alınarak gerçekleştirilebilecektir.

Aile üyeleri veya arkadaşları ziyaret etmek, tatil yapmak, iş, spor ya da sanat ile ilgili bir etkinliğe katılmak, tıbbi tedavi almak gibi amaçlarla başvuru yapılabilen İngiltere turist/ziyaretçi vizesi 6 ay ve daha kısa sürelerle ziyaret izni sağlamaktadır. Bu vize başvurusu hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık için uzmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1242 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular