image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi UPS Kargo ile Mi Gönderilir?

İngiltere vizesi UPS kargo ile değil DHL ile gönderilmekte olup başvuru sahiplerinin firmamızla çalışmaları halinde bizzat elden teslim alarak ya da istedikleri kargo seçeneğiyle kendilerine ulaşması sağlanmaktadır.

İngiltere vizesi UPS kargo ile değil İngiltere Konsolosluğundan DHL ile gönderilmektedir. Başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarından profesyonel destek alarak başvurularını gerçekleştirdikleri takdirde ise sonuçlarını ofislerimizden gelip alabilecekleri gibi istemeleri halinde kargo ile gönderilmesi de sağlanmaktadır. Bu hususlarla ve başvuru prosedürlerine dair detaylı bilgi almak üzere websitemizi detaylı olarak inceleyebileceğiniz gibi uzmanlarımızla iletişime da geçebilirsiniz.

Firmamız müşterilerince yapılacak olan başvurular, İngiltere Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla CSS Legal uzmanlarınca sağlanacak olan belge listesine göre belgelerinin toplanması, tercümelerinin yapılması, varsa vize ücreti ödenmesinin yapılması, başvuru formlarının doldurulması, başvuru merkezinden randevu alınması, İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilmesi için gönderilmek üzere başvuru merkezine başvuru dosyasının ve biyometrik bilgilerin (parmak izleri, fotoğraf) teslim edilmesi gibi işlemlerin yapılmasının ardından alınmaktadır.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1650 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular