image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Red Sebepleri Nasıl Azaltılır?

İngiltere vizesi red sebepleri azaltabilmek için öncelikle bu sebeplerin neler olabileceğini CSS Legal uzman danışmanlarından öğrenmek ve bunları ortadan kaldırabilmek için hangi adımların atılması gerektiğini analiz etmek gereklidir.

İngiltere’nin İstanbul’daki Konsolosluğunda vize başvurularını değerlendiren vize memurunun İngiltere vizesi red sebepleri çok çeşitli olabilmektedir. Bunlara örnek olarak; başvuru prosedürlerinin istisnasız takip edilmemesi, başvurulan İngiltere vizesinin başvuru şartlarının eksik belge içermesi, başvurulan vize türünün seyahat amacına uygun olmaması, İngiltere’de bulunmak istenilen süre zarfında bireylerin yaşam giderlerini karşılayabilecek maddi yeterliliklerinin olmaması vs. verilebilir. Bu örnekler çoğaltılabileceği gibi bireylerin gözünden kaçan veya kendisinin bile fark etmediği bir noktada vize reddi verebilen vize memurlarının genel olarak hangi hususlara ret verebileceği ve başvuru dosyası nasıl hazırlanırsa vize reddi ihtimalinin en aza indirebileceği konusunda uzman olan CSS Legal danışmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere vizesi red sebeplerini ortadan kaldırabilmek için titizlikle hazırlanmış bir başvuru dosyası ile biyometrik bilgiler başvuru merkezinden alınan randevu gün ve saatinde teslim edilmelidir. İngiltere başvuru merkezlerinde toplanan başvuru dosyaları İngiltere’nin İstanbul’daki Konsolosluğunda değerlendirilmek üzere gönderilir. İngiltere vize başvuruları ortalama 3 hafta içinde sonuçlanabilir. Bu süre konsolosluğun yoğunluğuna göre uzayabilmektedir. Ancak İngiltere vize başvuru değerlendirilme süresini kısaltan Öncelikli Servisler ek bir ücret karşılığı kullanılarak 3 haftalık süre, 5 güne hatta 24 saate kadar inebilmektedir. Bunlar hakkında detaylı bilgi almak ve servislerden nasıl yararlanılabileceğini öğrenmek için CSS Legal danışmanlık ile iletişime geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları ve İngiltere vatandaşlığı konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi ve vize reddine itiraz başvuruları için danışmanlarımıza telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

İngiltere vizesi red sebepleri nasıl azaltılır, İngiltere vize reddi almamak için ne yapılmalıdır, İngiltere vize reddi itiraz yolları nelerdir, İngiltere vize başvuruları nasıl yapılır gibi sorularınız varsa CSS Legal İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla CSS & Co Legal Services uzman danışmanlarına ulaşarak tüm sorularınıza yanıt bulabilir, İngiltere vizesi ve İngiltere vize reddi başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Bu sayfa 780 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular