image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Pasaport Teslim Saatleri Nelerdir?

İngiltere vizesi pasaport teslim saatleri hafta içi 09:00 ile 16:00 arasında olup hafta sonlarında teslimat yapılamamaktadır.

İngiltere vizesi başvurusu İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapıldıktan sonra belirli süreler içerisinde İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilmektedir. Bu süre oturum iznini içeren İngiltere vizesi türleri için 3 ay, İngiltere’de kısa süreli ziyaret amaçlı bulunulabilen vize türlerinde ise maksimum 3 hafta kadardır. Bu süreler içerisinde başvurular sonuçlandırılınca başvuru sahiplerinin sonuçları tekrar başvuru merkezine gönderilmektedir. Bu sonuçlar başvuru merkezlerince hafta içi saat 09:00 ile 16:00 arasında verilebilmektedir. Hafta sonları ise pasaport teslimatı yapılamamaktadır.

Başvuru sahipleri, İngiltere Vize Başvuru Merkezi 17:00’ye kadar açık olduğu için pasaportlarını bu saate kadar alabileceklerini düşünebilmektedir. Ancak başvuru merkezi bu saate kadar açık olmasına karşın sonuçlar 16:00ya kadar alınabilmektedir.

Başvurusunu CSS Legal ile gerçekleştiren kişilerin vize takip işlemleri ve sonuçlar belli olunca pasaportların alınması da uzmanlarımızca gerçekleştirilmektedir. Başvuru prosedürleri ve vizelere dair her konuda detaylı bilgi ve profesyonel destek almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile iletişime geçebilirler.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2601 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular